Wiadomości

stat

Na Fali. Mieszkania między plażą a centrum

artykuł sponsorowany

Mieszkanie znacznie większe i tańsze niż w centrum, a jednocześnie w zielonej okolicy i blisko plaży. Tutaj wolny czas można spędzać na świeżym powietrzu, w towarzystwie ciszy. Łatwy dojazd i niewielka odległość od miejskich udogodnień to zalety mieszkania poza śródmieściem.Wybór miejsca do życia to złożona decyzja. Jednym z najważniejszych aspektów jest lokalizacja przyszłego mieszkania. Większość kupujących zaczyna poszukiwania od dzielnic najbliższych centrum. Tymczasem szybko okazuje się, że w centrum ograniczona jest oferta, a ceny mieszkań najczęściej pozostają poza możliwościami młodego człowieka czy rodziny z małymi dziećmi. Znacznie wyższe są tu także koszty życia, bo w śródmieściu zamieszkać można głównie w starszych budynkach, których ciągle remonty i ogrzewanie kosztują znacznie więcej niż na nowych osiedlach.

Wybierając lokalizację mieszkania kierujemy się także dostępnością infrastruktury - sklepów, szkół, przedszkoli, punktów usługowych, restauracji. Dla wygody wszystko to powinno być przecież blisko. Jednak, aby zapewnić sobie ten komfort wcale nie trzeba zamieszkać w centrum. Miasto się rozwija, poza centrum te udogodnienia również są dostępne. A dodatkowo korzystać można z atrakcji jakich dostarcza bliskość natury.

Blisko na plażę, blisko do pracy

Miejsc, o których można powiedzieć, że idealnie godzą lokalizację, z długofalowo niższymi kosztami życia i codzienną wygodą jest w Trójmieście kilka. Chętnie buduje w takich miejscach deweloper Dekpol. Przykładem jest osiedle Młoda Morena w Gdańsku przy ulicy Dolne Migowo zobacz na mapie Gdańska, skąd blisko jest do tramwaju, na przystanek PKM, do szkoły, jak i na spacer do lasu. Z kolei w bezpośrednim sąsiedztwie Gdyni, przy powstającej ulicy Nowej Derdowskiegozobacz na mapie Gdańska za sprawą tego dewelopera powstaje osiedle Na Fali.

Ta inwestycja to idealna lokalizacja dla miłośników plażowania w naturalnych warunkach, zamiast na miejskiej plaży. W kilkanaście minut rowerem czy samochodem można stąd dojechać na uroczą plażę w Mechelinkach czy będący ulubionym miejscem kitesurferów piaszczysty cypel w Rewie. Cieszyć się tu można urokiem małych letniskowych miejscowości - wypożyczyć łódkę, plażować, spacerować brzegiem morza o każdej porze roku. W bezpośrednim otoczeniu powstającego osiedla nie brakuje z kolei naturalnych terenów do jazdy na rowerze, zabawy z dziećmi, spacerów z psem.

Jednocześnie teren Pogórza szybko rozwija się pod kątem infrastruktury edukacyjnej, zdrowotnej i handlowej. Zakupy można robić tu w niewielkich sklepach osiedlowych, marketach średniej wielkości, niedaleko jest także do Galerii Szperk.

Ogromnie ważny jest oczywiście łatwy dojazd do pracy. A do osiedla Na Fali za kilka miesięcy dojechać będzie można szybko i wygodnie ulicą Nową Derdowskiego, która właśnie jest w trakcie realizacji, a która swój bieg zaczyna przy Galerii Szperk.

Do osiedla Na Fali dojechać będzie można nową, wygodną drogą.
Do osiedla Na Fali dojechać będzie można nową, wygodną drogą. materiały inwestora
Komfort w dobrej cenie

A ceny? Ceny metra kwadratowego są znacznie niższe niż w centrum miasta. Dzięki temu za kwotę, która w centrum pozwoliłaby na zakup małego mieszkania, na osiedlu Na Fali dostępne są mieszkania trzypokojowe, takie w którym stworzyć można prawdziwy wygodny dom. Szczególnie ważne jest to dla rodzin z dziećmi. DEWELOPER OBECNIE MA W OFERCIE ATRAKCYJNE PROMOCJE - WYBRANE MIESZKANIA SĄ TAŃSZE NAWET O 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

W ramach inwestycji powstanie tu zaledwie pięć czterokondygnacyjnych budynków co gwarantuje powstanie osiedlowej społeczności (część z nich będzie miała antresole). Deweloper zaprojektował też wspólne osiedlowe miejsce wypoczynku z placem zabaw dla dzieci, ma ono być też miejscem integracji mieszkańców. Ideą jest stworzenie oazy, gdzie mieszkańcy chętnie będą wracać po pracy i szkole. A to możliwe będzie już w trzecim i czwartym kwartale tego roku - wtedy oddawane będą tu mieszkania w dwóch pierwszych budynkach.

Dekpol - tworzymy całość
Firma Dekpol istnieje od 1993 roku. Działalność firmy opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych w Polsce. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji m.in. budowy obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzi też roboty sanitarne, drogowe i hydrotechniczne.

Prężnie rozwijającym się sektorem jest Dział Konstrukcji Stalowych, który realizuje całościowe projekty konstrukcji stalowych dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol jest również producentem łyżek i osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracuje m.in. z CAT, Volvo i Komatsu.

Trzecim dynamicznie rozwijanym segmentem jest działalność deweloperska. Wszystkie projekty mieszkaniowe czy hotelowe realizowane przez Dekpol powstają więc w oparciu o własne generalne wykonawstwo - nie jest ono zlecane firmom zewnętrznym. Jest to gwarancją jakości oraz jasnej odpowiedzialności za budowę na każdym jej etapie.
Dodaj zdjęcie do artykułu
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 12)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.