Inwestycje w Trójmieście

Dekpol

Nowa Motława i Aparthotel Number One

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Stare Przedmieście
dzielnica:
Stare Przedmieście
miejsce:
ul. Jaglana mapa
deweloper:
Dekpol
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
27 do 144 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2017 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Poza sąsiedztwem Głównego Miasta oraz położeniem tuż nad wodami Motławy, zaletą lokalizacji inwestycji jest dobra komunikacja z Obwodnicą, a dalej z autostradą A1 i lotniskiem (przez al. Armii Krajowej) oraz Południową Obwodnicę Gdańska.
Zlokalizowany niedaleko przystanek SKM Śródmieście zapewnia komunikację z dzielnicami położonymi wzdłuż głównej osi komunikacyjnej oraz z węzłem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Nowa Motława to kompleks ośmio- i siedmiokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 299 lokali mieszkalnych i 174 apartamenty typu condo. Projekt architektoniczny inwestycji nawiązuje do historycznej zabudowy Wyspy Spichrzów.

Mieszkania w ramach Nowej Motławy znajdą się w budynkach położonych nad brzegiem rzeki. Natomiast w północno-zachodnim skrzydle kompleksu (od strony ulicy Jaglanej zobacz na mapie Gdańska) powstanie Aparthotel Number One z ofertą pokoi hotelowych sprzedawanych w systemie condo. W ofercie znajdują się jedno i dwupokojowe apartamenty hotelowe o powierzchni od 22 do 42 m kw.

W kompleksie znajdzie się m.in. całodobowa recepcja, zaplecze gastronomiczne, serwujące śniadania, wellness z jacuzzi, saunami i wewnętrznym basenem o powierzchni ponad 80 m kw.

Apartamenty na wynajem (Aparthotel Number One) sprzedawane będą z pełnym wykończeniem, zawierającym takie elementy wyposażenia jak system BMS i Smart TV.

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. W ramach pierwszego z nich powstaną 94 lokale mieszkalne i 174 jednostki hotelowe. Ma on zostać ukończony do stycznia 2017 roku. W drugim etapie powstaje 205 lokali mieszkalnych. Będzie to ostatni etap inwestycji, którego ukończenie zaplanowano na kwiecień 2017 roku.

Projekt kompleksu powstał w pracowni KD Kozikowski Design.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 6)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.