Inwestycje w Trójmieście

Poprzednia inwestycja Następna inwestycja

BSW Inwest Sp. z o.o.

Osada Kosakowo

Kosakowo

miejscowość:
Kosakowo
miejsce:
ul. Kminkowa/Dzikiej Róży/Astrowa mapa
deweloper:
BSW Inwest Sp. z o.o.
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
metraż:
95.1 do 150 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kosakowo to miejsce dla osób, które chcą korzystać z bliskości zatoki - zarówno z kąpieli morskich, jak i sportów wodnych. Dodatkowo lokalizacja to także bliskość lasu, nowych tras rowerowych, ścieżek dla biegaczy i boisk sportowych.
Nieopodal osiedla znajdują się szkoły, przedszkola oraz żłobki. W centrum Kosakowa działa przychodnia, apteki, sklepy, restauracje, salony kosmetyczne.

Komunikację z centrum Gdyni zapewniają autobusy miejskie.

W ramach inwestycji powstają mieszkania oraz domy. Zabudowa uzupełniona zostanie o wewnątrzosiedlowe uliczki, plac zabaw dla dzieci i siłownię na świeżym powietrzu dla mieszkańców.

Mieszkania powstają w kameralnych budynkach, w których znajdują się zaledwie cztery lokalne mieszkalne: dwa na parterze - z dostępem do własnego ogródka oraz dwa na piętrze - z obszernym tarasem. Zabudowa ta realizowana jest w pierwszym etapie inwestycji. Do każdego z lokali przynależy indywidualny garaż. Garaże nie znajdują się jednak w bryle budynku, a przylegają do nich - ich dachy są podstawą tarasów lokali na piętrze. Dodatkowo lokale na piętrze mają antresolę, którą można wykończyć we własnym zakresie, tak by uzyskać mieszkanie dwupoziomowe.

Domy w zabudowie bliźniaczej powstające w ramach inwestycji będą miały 150 m kw., własne ogródki, i obszerne tarasy na wysokości piętra (na dachu przylegającego do domu garażu).

Na terenie inwestycji deweloper proponuje także wybudowanie domu jednorodzinnego wolnostojącego w jednym z kilku wariantów architektury.Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij