Inwestycje w Trójmieście

Polnord

2 Potoki

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Rębowo
miejsce:
ul. Guderskiego
deweloper:
Polnord
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29 do 74 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
2 Potoki powstały w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz oraz terenów zielonych. Stwarza to warunki do odpoczynku podczas pieszych wycieczek, przejażdżek rowerowych oraz obcowania z naturą (w pobliżu inwestycji znajdują się stawy i potoki).
Kompleks położony jest w blisko trójmiejskiej obwodnicy, co ułatwia poruszanie się po Trójmieście oraz wyjazd na autostradę A1 czy dojazd do lotniska. Skomunikowanie osiedla z centrum al. Armii Krajowej zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia Gdańska.
W pobliżu inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo-usługowy.

Pierwszy, zakończony w 2012 roku, etap osiedla 2 Potoki to cztery kameralne budynki z windami - 144 mieszkania. Przynależą do nich komórki lokatorskie oraz indywidualne garaże. W drugim, zakończonym w 2013 roku etapie w kolejnych czterech budynkach powstały 162 mieszkania w takim samym standardzie. Trzeci - ukończony w czerwcu 2013 roku - etap osiedla obejmuje 156 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 36 do 62 m kw. powstających w pięciu budynkach, z kolei w czwartym etapie inwestycji, którego sprzedaż rozpoczęła się we wrześniu 2015 roku, powstało 96 lokali w trzech budynkach i 115 miejsc postojowych. Jego budowa zakończyła się w kwietniu 2017 roku.

Na terenie osiedla powstały place zabaw dla dzieci i mała architektura osiedlowa. Charakter inwestycji podkreślony został zielenią. Wjazd na osiedle zabezpieczony został szlabanem.

Projekt powstał w Pracowni Architektonicznej KEN.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (37) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.