• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

20 lat w świecie jednego elementu, czyli sztukateria twoim biletem do Paryża

12 kwietnia 2012 (artykuł sprzed 12 lat) 
Sztukateria nadaje się do wnętrz o różnej estetyce. Sztukateria nadaje się do wnętrz o różnej estetyce.

Czy można przez 20 lat zajmować się tylko sztukaterią? Pracować z jednym elementem, w różnych jego postaciach i ciągle nie mieć dość? Można, ale pod warunkiem, że stoi za tym prawdziwa pasja i zaangażowanie.Rok 2012 jest dla firmy Aniro, dystrybutora sztukaterii nmc, wyjątkowym i jubileuszowym. To wielki wspólny sukces klientów i pracowników firmy, ale także dowód na to, że sztukateria, w coraz to nowszych odsłonach, jest jak najbardziej aktualnym elementem dekoracji nowoczesnych wnętrz. Z tej okazji firma przygotowała niespodziankę dla wszystkich obecnych i przyszłych klientów.

Zapytaliśmy trójmiejskiego projektanta mody i wnętrz - Piotra Gajdę, dlaczego zdecydowana większość jego projektów nie może obejść się bez sztukaterii?

- Sztukaterię mogę zastosować w różnych wnętrzach o różnej estetyce. Nie ogranicza mnie. Ma szerokie zastosowanie, można nią dowolnie grać. Jak chcę, dekoruję ściany kasetonami, innym razem służy mi do podkreślenia lub maskowania oświetlenia. Lubię jej niedopowiedziany charakter - mówi Piotr Gajda.


Pasja w praktyce

Pasja, z jaką działa firma Aniro, to nie tylko puste słowa, ale konkretne projekty. Największym z nich jest powołana do życia trzy lata temu Akademia SZTUKaterii - ośrodek skupiający pasjonatów sztukaterii.

Od czasu powstania, Akademia SZTUKaterii ma na swoim koncie organizację kilku imprez, warsztatów i konkursów związanych z sztukaterią we wnętrzu oraz udział w Łódź Design Festival 2011, czy partnerowanie głośnemu projektowi arch. Roberta Koniecznego pt. "Indywidualny Dom Typowy". Więcej o działalności Akademii na www.akademiasztukaterii.pl oraz na Facebooku.

Niespodzianka na 20-lecie

Regulamin konkursu jest prosty - wystarczy zrobić zakupy i liczyć na szczęście. Regulamin konkursu jest prosty - wystarczy zrobić zakupy i liczyć na szczęście.
Jubileuszową niespodzianką przygotowaną przez Aniro dla wszystkich klientów jest dwuosobowy wyjazd do Paryża! Wystarczy zakupić sztukaterię w firmie Aniro od stycznia do grudnia 2012 roku, a automatycznie rachunek weźmie udział w losowaniu wycieczki (regulamin losowania na www.akademiasztukaterii.pl).

Jeśli planujecie zakupy sztukaterii, albo jesteście w trakcie realizacji innej inwestycji, gorąco zachęcamy do kontaktu z firmą Aniro szczególnie teraz - można zyskać podwójnie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (3)

 • aniro - średnia klasa (2)

  raczej polecałbym kolekcje mardom decor, firma z długą tradycją i sprawdzonymi rozwiazaniami, a nie takie niewiadomo co. wystarczy obejrzeć katalogi i widać różnicę w poziomie.

  • 1 0

  • ... (1)

   Chodzi Ci o tę firmę: bo muszę kupić listwy do swojego domu, a wolałabym mieć pewność, ze to sprawdzony producent a nie jakaś nowość na rynku, a okt nikt nic nie wie.

   • 0 0

   • ...

    Widzę, że się link nie wkleił - chodziło mi o firmę mardom sp, łódzkiego dystrybutora sztukaterii.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień otwarty osiedla Novum Rumia

dni otwarte

Turniej Piłkarski Gedania Wrosystem Cup 2024

turniej
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane