• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

20 lat w świecie jednego elementu, czyli sztukateria twoim biletem do Paryża

12 kwietnia 2012 (artykuł sprzed 10 lat) 
Opinie (3)
Sztukateria nadaje się do wnętrz o różnej estetyce. Sztukateria nadaje się do wnętrz o różnej estetyce.

Czy można przez 20 lat zajmować się tylko sztukaterią? Pracować z jednym elementem, w różnych jego postaciach i ciągle nie mieć dość? Można, ale pod warunkiem, że stoi za tym prawdziwa pasja i zaangażowanie.Rok 2012 jest dla firmy Aniro, dystrybutora sztukaterii nmc, wyjątkowym i jubileuszowym. To wielki wspólny sukces klientów i pracowników firmy, ale także dowód na to, że sztukateria, w coraz to nowszych odsłonach, jest jak najbardziej aktualnym elementem dekoracji nowoczesnych wnętrz. Z tej okazji firma przygotowała niespodziankę dla wszystkich obecnych i przyszłych klientów.

Zapytaliśmy trójmiejskiego projektanta mody i wnętrz - Piotra Gajdę, dlaczego zdecydowana większość jego projektów nie może obejść się bez sztukaterii?

- Sztukaterię mogę zastosować w różnych wnętrzach o różnej estetyce. Nie ogranicza mnie. Ma szerokie zastosowanie, można nią dowolnie grać. Jak chcę, dekoruję ściany kasetonami, innym razem służy mi do podkreślenia lub maskowania oświetlenia. Lubię jej niedopowiedziany charakter - mówi Piotr Gajda.


Pasja w praktyce

Pasja, z jaką działa firma Aniro, to nie tylko puste słowa, ale konkretne projekty. Największym z nich jest powołana do życia trzy lata temu Akademia SZTUKaterii - ośrodek skupiający pasjonatów sztukaterii.

Od czasu powstania, Akademia SZTUKaterii ma na swoim koncie organizację kilku imprez, warsztatów i konkursów związanych z sztukaterią we wnętrzu oraz udział w Łódź Design Festival 2011, czy partnerowanie głośnemu projektowi arch. Roberta Koniecznego pt. "Indywidualny Dom Typowy". Więcej o działalności Akademii na www.akademiasztukaterii.pl oraz na Facebooku.

Niespodzianka na 20-lecie

Regulamin konkursu jest prosty - wystarczy zrobić zakupy i liczyć na szczęście. Regulamin konkursu jest prosty - wystarczy zrobić zakupy i liczyć na szczęście.
Jubileuszową niespodzianką przygotowaną przez Aniro dla wszystkich klientów jest dwuosobowy wyjazd do Paryża! Wystarczy zakupić sztukaterię w firmie Aniro od stycznia do grudnia 2012 roku, a automatycznie rachunek weźmie udział w losowaniu wycieczki (regulamin losowania na www.akademiasztukaterii.pl).

Jeśli planujecie zakupy sztukaterii, albo jesteście w trakcie realizacji innej inwestycji, gorąco zachęcamy do kontaktu z firmą Aniro szczególnie teraz - można zyskać podwójnie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (3)

 • aniro - średnia klasa (2)

  raczej polecałbym kolekcje mardom decor, firma z długą tradycją i sprawdzonymi rozwiazaniami, a nie takie niewiadomo co. wystarczy obejrzeć katalogi i widać różnicę w poziomie.

  • 1 0

  • ... (1)

   Chodzi Ci o tę firmę: bo muszę kupić listwy do swojego domu, a wolałabym mieć pewność, ze to sprawdzony producent a nie jakaś nowość na rynku, a okt nikt nic nie wie.

   • 0 0

   • ...

    Widzę, że się link nie wkleił - chodziło mi o firmę mardom sp, łódzkiego dystrybutora sztukaterii.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
29900 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19550 zł/m2
Gdynia Orłowo
18700 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
18500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23150 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20800 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
18450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16800 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
16600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane