Inwestycje w Trójmieście

Hossa

Altoria Apartamenty

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Mały Kack
miejsce:
ul. Strzelców Mapka
deweloper:
Hossa
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
44 do 137 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Altoria Apartamenty to inwestycja zlokalizowana w urokliwym miejscu przy ul. Strzelców w Gdyni. Budynki powstały na niewielkim wzgórzu, z którego roztacza się widok na panoramę miasta. Dużym atutem jest także bliskość lasu, wchodzącego w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja inwestycji pozwala również na łatwy dojazd do wielu miejsc w Trójmieście, również pociągami Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, której przystanek (PKM Karwiny) znajduje się nieopodal Altorii.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstały trzy czterokondygnacyjne budynki o nowoczesnej architekturze, połączone wewnętrznym dziedzińcem, dostępnym tylko dla mieszkańców. Dziedziniec wypełnia wypielęgnowana, zachęcająca do wypoczynku, zieleń - ogród w stylu japońskim. Teren osiedla został ogrodzony.

Bezpośrednio do podziemnej hali garażowej zjeżdżają windy. W ramach inwestycji powstała także sala fitness dla mieszkańców osiedla.

W wybranych apartamentach istniała możliwość montażu kominków. Ponadto przewidziano również dwupoziomowe mieszkania z antresolą oraz apartamenty "adwokackie" z możliwością wydzielenia części usługowej z oddzielnym wejściem na parterze.

Dwa budynki Altorii zostały oddane do użytku w 2011 roku, trzeci w 2012.

Do 2018 roku, po przeciwnej stronie ulicy Strzelców, deweloper zrealizował także drugi etap inwestycji. Stylistycznie budynki komponują się z kompleksem powstałym w pierwszym etapie. Wnętrze drugiego etapu wypełnia ogród w stylu zen. Tutaj również powstał dostępny dla mieszkańców fitness, roztacza się z niego widok na wypielęgnowaną zieleń.

Projekt powstał w Pracowni Projektowej Grupy Inwestycyjnej Hossa.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (37) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.