Inwestycje w Trójmieście

Amber Tower - Domotel

Amber Tower

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Długie Ogrody
miejsce:
ul. Szafarnia Mapka
deweloper:
Amber Tower - Domotel
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi
metraż:
31 do 44 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Amber Tower to aktualna nazwa istniejącego od lat 70 biurowca przy ul. Szafarnia. Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie historycznej zabudowy Głównego i Starego Miasta Gdańska. U stóp biurowca rozciąga się malownicza marina gdańska, a z okien i dachu biurowca podziwiać można najcenniejsze zabytki Gdańska.

Generalny remont budynku sprawił, że obiekt funkcjonuje w standardzie B+ (m.in. odnowiona i ocieplona elewacja, aluminiowe uchylne okna, dwie windy, klimatyzacja, monitoring i system kontroli dostępu). Biurowiec ma dziewięć pięter i łączną powierzchnię użytkową 3 tys. m kw.

Na parterze budynku znajduje się restauracja z obszernym tarasem, serwująca dania kuchni europejskiej. Obok budynku został wygospodarowany parking na 26 aut oraz stojak na rowery.

Dolne kondygnacje (piętra od 1 do 4) przeznaczone są na powierzchnie biurowe o powierzchni 31-44 m kw. elastycznie dopasowane do potrzeb najemcy ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich firm. Wyższe kondygnacje (piętra od 5 do 9) przeznaczone są na ekskluzywne apartamenty hotelowe (aparthotel).
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij