• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Amber Tower

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, handel i usługi
realizacja
do I kw. 2014 r. zakończona
metraż
31 do 44 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Amber Tower to aktualna nazwa istniejącego od lat 70 biurowca przy ul. Szafarnia. Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie historycznej zabudowy Głównego i Starego Miasta Gdańska. U stóp biurowca rozciąga się malownicza marina gdańska, a z okien i dachu biurowca podziwiać można najcenniejsze zabytki Gdańska.

Generalny remont budynku sprawił, że obiekt funkcjonuje w standardzie B+ (m.in. odnowiona i ocieplona elewacja, aluminiowe uchylne okna, dwie windy, klimatyzacja, monitoring i system kontroli dostępu). Biurowiec ma dziewięć pięter i łączną powierzchnię użytkową 3 tys. m kw.

Na parterze budynku znajduje się restauracja z obszernym tarasem, serwująca dania kuchni europejskiej. Obok budynku został wygospodarowany parking na 26 aut oraz stojak na rowery.

Dolne kondygnacje (piętra od 1 do 4) przeznaczone są na powierzchnie biurowe o powierzchni 31-44 m kw. elastycznie dopasowane do potrzeb najemcy ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich firm. Wyższe kondygnacje (piętra od 5 do 9) przeznaczone są na ekskluzywne apartamenty hotelowe (aparthotel).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Amber Tower - Domotel

Zmodernizowany budynek zlokalizowany przy ulicy Szafarnia nad Motławą. Podzielony na 3 strefy funkcjonalne. Na parterze restauracja Szafarnia 10. Piętra 1-4 przeznaczono na małe biura do wynajęcia, a na piętrach 5-9 znajduje się Hotel Marina Club***.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi