Inwestycje w Trójmieście

DS Development

Anchoria

Mechelinki

miejscowość:
Mechelinki
miejsce:
ul. Do Morza
deweloper:
DS Development
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
21 do 100 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od IV kw. 2015 r. do IV kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w Mechelinkach, spokojnej miejscowości wypoczynkowej nad Zatoką Pucką. To jedno z ostatnich miejsc w okolicach Trójmiasta, gdzie co rano oglądać można kutry powracające z połowu. Bliskość plaży, przyrody, nadmorskich klifów, Rezerwatu Mechelińskie Łąki, a także Centrum Sportów Wodnych w pobliskiej Rewie sprawia, że nie będą się tu nudzić osoby, które lubią aktywny wypoczynek.

Atut inwestycji to również bliskość Trójmiasta - znaczący wpływ na skrócenie czasu dojazdu na trasie Gdynia-Gmina Kosakowo będzie miała budowa nowej ul. Derdowskiego.

Sama inwestycja składać się będzie z powstającej etapami części apartamentowej, gdzie sprzedawane będą lokale mieszkalne oraz części aparthotelowej - będzie to oferta niewielkich lokali inwestycyjnych, przeznaczonych na wypoczynek letni czy najem weekendowy. W tej części powstanie 90 pokojów hotelowych o powierzchni od 21 do 48 m kw.

Nowoczesne bryły budynków i elewacje z wykorzystaniem naturalnego drewna mają wpisać się w nadmorski klimat. Z panoramicznych okien lokali rozciąga się widok na Zatokę Pucką, plażę, targ rybny i słynny cypel w Rewie. Widokiem otoczenia cieszyć będzie się można także z tarasów dachowych.

W każdym budynku mieszkalnym znajdują się tylko cztery apartamenty, do każdego z nich prowadzi osobne wejście. Do każdego z nich przylega miejsce w garażu podziemnym i naziemne miejsce postojowe.

W części aparthotelowej powstanie SPA z basenem, jacuzzi, strefą saun, fitnessem i gabinetami masażu, a także sale konferencyjne i restauracja. Przewidziano także budowę wewnętrznego parku zabaw dla dzieci oraz tarasu widokowego na dachu, z którego przyszli goście będą mieć widok na zachody słońca i linię Półwyspu Helskiego. Obiekt ten powstaje w etapach.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (2) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.