• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Anchoria

Mechelinki, ul. Do Morza

wróć do listy

Anchoria

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2015 r. do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
21 do 100 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Mechelinki, ul. Do Morza

Opis inwestycji

Inwestycja powstała w Mechelinkach, spokojnej miejscowości wypoczynkowej nad Zatoką Pucką. To jedno z ostatnich miejsc w okolicach Trójmiasta, gdzie co rano oglądać można kutry powracające z połowu. Bliskość plaży, przyrody, nadmorskich klifów, Rezerwatu Mechelińskie Łąki, a także Centrum Sportów Wodnych w pobliskiej Rewie sprawia, że nie będą się tu nudzić osoby, które lubią aktywny wypoczynek.

Atut inwestycji to również bliskość Trójmiasta - znaczący wpływ na skrócenie czasu dojazdu na trasie Gdynia-Gmina Kosakowo miała budowa nowej ul. Derdowskiego.

Sama inwestycja składa się z powstającej etapami części apartamentowej, gdzie sprzedawane były lokale mieszkalne oraz części aparthotelowej - to oferta niewielkich lokali inwestycyjnych, przeznaczonych na wypoczynek letni czy najem weekendowy. W tej części powstanie 90 pokoi hotelowych o powierzchni od 21 do 48 m kw.

Nowoczesne bryły budynków i elewacje z wykorzystaniem naturalnego drewna wpisują się w nadmorski klimat. Z panoramicznych okien lokali rozciąga się widok na Zatokę Pucką, plażę, targ rybny i słynny cypel w Rewie. Widokiem otoczenia cieszyć będzie się można także z tarasów dachowych.

W każdym budynku mieszkalnym znajdują się tylko cztery apartamenty, do każdego z nich prowadzi osobne wejście. Do każdego z nich przylega miejsce w garażu podziemnym i naziemne miejsce postojowe.

W części aparthotelowej powstało SPA z basenem, jacuzzi, strefą saun, fitnessem i gabinetami masażu, a także sale konferencyjne i restauracja. Przewidziano także wewnętrzny park zabaw dla dzieci oraz taras widokowy na dachu, z którego goście mają widok na zachody słońca i linię Półwyspu Helskiego.

Inwestycja powstawała w etapach.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Materiał wideo

Opinie (3) 1 zablokowana

 • ...uja widac może. Chyba że z ostatnich pięter z drabiny.

  • 7 1

 • Czy tam cały czas wieje?

  Byłam dwa razy na miejscu inwestycji i jeszcze trzeci raz na spacerze brzegiem morza. Za każdym razem myślałam, że mi tyłek urwie. Wiatr i ziąb był straszny. Czy w tamtej okolicy to normalne? Budynki to kwadratowe klocki jak w PRL. Za cenę m2 którą sobie życzą można dostać dwa razy tyle w innym miejscu.

  • 11 2

 • to ta budowa bez zezwolenia?

  Bo jesli tak, to w opise ani słowa o CoVI (:(:(:

  • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią.
rozwiń
58 679-29-59

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi