Inwestycje w Trójmieście

PB Górski

Angielska Grobla

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Długie Ogrody
miejsce:
ul. Angielska Grobla/św. Barbary Mapka
deweloper:
PB Górski
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
20 do 125.7 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od 2015 r. do IV kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje bardzo blisko Głównego Miasta, co zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do szerokiej oferty rozrywkowej i kulturalnej. Blisko stąd także do gdańskiej mariny i najważniejszych zabytków miasta.

W ramach inwestycji powstają trzy kwartały budynków, tworzące jeden duży prostokąt, w którym znajdą się trzy atria. Budynki będą miały siedem kondygnacji, w parterze jednego z nich przewidziane są ogólnodostępne usługi. Ze względu na lokalizację inwestycji jej standard ma być podwyższony. Elewacje wykańczane są okładzinami ceramicznymi, szlachetnym tynkiem i blachą.

Przez osiedle przechodzi ciąg pieszo–jezdny, wzdłuż niego zlokalizowane są lokale usługowe, elementy małej architektury, wewnątrzosiedlowa zieleń. Budynki nie są ogrodzone, wydzielone zostały jedynie części przeznaczone do użytku mieszkańców (np. place zabaw dla dzieci).

W III kwartale 2017 roku do użytkowania oddany został pierwszy kwartał osiedla, drugi kwartał oddany został w IV kwartale 2019, trzeci gotowy ma być pod koniec 2021 roku.

Projekt powstał w gdańskich pracowniach Biuro Inwestycyjne RG i Art Architekci pod kierownictwem architektów Ryszarda Grudy i Wisława Wyki.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (7) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.