• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Antares

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2015 r. do II kw. 2019 r. zakończona
metraż
39 do 125 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji zapewnia dostępność okolicznej infrastruktury. Karwiny i Mały Kack oznaczają przede wszystkim dostępność sklepów, osiedlowych punktów usługowych, placówek edukacyjnych i służby zdrowia. Orłowo i Redłowo to z kolei las, plaże, miejsce na spacery i rekreację dla całej rodziny.
Budynek powstaje w otoczeniu kameralnej zabudowy o willowym charakterze. Nowa willa będzie jedną z bocznych ścian połączona z sąsiednim domem.

Komunikacja z tego miejsca pozwala sprawnie przemieszczać się samochodem zarówno w stronę centrum Gdyni, jak i Sopotu i Gdańska. Ulicą Wielkopolską szybko można stąd wyjechać na trójmiejską obwodnicę.

Inwestycja to kameralny budynek, w którym na trzech poziomach powstało pięć apartamentów w układzie od dwóch do pięciu pokoi. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz piwnice. Całość jest obsługiwana przez windę.

Do lokali przynależą balkony lub tarasy, do apartamentów na parterze - prywatne ogródki. Elewacje oraz części wspólne budynku wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Rakentaa

58 677-11-22

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi