Inwestycje w Trójmieście

Rakentaa

Antares

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Mały Kack
dzielnica:
Mały Kack
miejsce:
ul. Druskiennicka 29 mapa
deweloper:
Rakentaa
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
39 do 125 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2015 r. do II kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja inwestycji zapewnia dostępność okolicznej infrastruktury. Karwiny i Mały Kack oznaczają przede wszystkim dostępność sklepów, osiedlowych punktów usługowych, placówek edukacyjnych i służby zdrowia. Orłowo i Redłowo to z kolei las, plaże, miejsce na spacery i rekreację dla całej rodziny.
Budynek powstaje w otoczeniu kameralnej zabudowy o willowym charakterze. Nowa willa będzie jedną z bocznych ścian połączona z sąsiednim domem.

Komunikacja z tego miejsca pozwala sprawnie przemieszczać się samochodem w stronę zarówno centrum Gdyni jak i Sopotu i Gdańska. Ulicą Wielkopolską szybko można stąd wyjechać na trójmiejską obwodnicę.

Inwestycja to kameralny budynek, w którym na trzech poziomach powstaje pięć apartamentów w układzie od dwóch do pięciu pokoi. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz piwnice. Całość będzie obsługiwana przez windę.

Do lokali przynależą balkony lub tarasy, do apartamentów na parterze - prywatne ogródki. Elewacje oraz części wspólne budynku wykonane zostaną z materiałów wysokiej jakości.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij