Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Apartamenty Jaśkowa Dolina 29

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Wrzeszcz
dzielnica:
Wrzeszcz
miejsce:
ul. Jaśkowa Dolina 29
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
41.8 do 113.1 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2013 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja mieszkaniowa Invest Komfortu powstała przy ul. Jaśkowa Dolina we Wrzeszczu - blisko bogatego w sklepy i usługi centrum Wrzeszcza oraz jednocześnie tuż obok lasu z licznymi alejkami spacerowymi, Teatrem Leśnym czy urokliwymi miejscami, takimi jak Diabelski most, czy Ślimak.

Osiedle składa się z trzech kameralnych, jednoklatkowych budynków o architekturze nawiązującej do przedwojennych willi w tym rejonie miasta. Trzypiętrowe budynki połączone są przeszklonym łącznikiem, pełniącym jednocześnie funkcje lobby i reprezentacyjnej recepcji. Prowadzi do niego niewielki mostek nad przepływającym przez posesję urokliwym potokiem. Od ul. Jaśkowa Dolina urządzony został przestronny dziedziniec, zaś od strony lasu - patio z zielenią.

Inwestycja składa się z ok. 55 apartamentów o powierzchni od 30 do 100 m kw., z możliwością ich indywidualnej aranżacji i wykończenia pod klucz. Do każdego z nich przypisane zostało miejsce w podziemnym garażu oraz pomieszczenie gospodarcze. Mieszkańcy najniższej kondygnacji mają do dyspozycji własne ogródki, wyższych - przestronne tarasy lub balkony. Na każdą kondygnację można wjechać windą z poziomu hali garażowej. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona wyposażona w system monitoringu.

W ramach inwestycji przewidziano także zespół rekreacyjny z salą fitness, saunami oraz specjalnie zaaranżowaną część wypoczynkową.

Projekt inwestycji powstał w Biurze Projektowym BJK Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (27) 7 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.