Inwestycje w Trójmieście

miejscowość:
Gdańsk Osowa
dzielnica:
Osowa
miejsce:
ul. Koziorożca mapa
deweloper:
Apartamenty Nowy Świat
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
49 do 150 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja w Osowej dla wielu osób oznacza, dzięki bliskości obwodnicy, doskonałą komunikację z całym Trójmiastem. Z inwestycji blisko jest do centrów handlowych oraz małych sklepów osiedlowych. Dzieci dotrą stąd do szkoły samodzielnie, jest też kilka przedszkoli w pobliżu. Z inwestycji blisko będzie także do centrum fitness z basenem. Nie brakuje tu też terenów zielonych do aktywnego spędzania czasu - jazdy na rowerze czy spacerów.

Apartamenty Nowy Świat to kameralny zespół trzech domów. W każdym z nich powstaną zaledwie cztery apartamenty. Budynki będą miały nowoczesną elewację, przeszklone tarasy i balkony, oraz prywatne ogrody wokół budynków. Dodatkowo dla wszystkich mieszkańców przewidziany jest wspólny teren do mini rekreacji, z którego korzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci.

Teren inwestycji zostanie ogrodzony, miejsca postojowe powstaną wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Do mieszkań przynależeć będą garaże z bezpośrednim wejściem do części mieszkalnej.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:
Dodaj zdjęcie

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.