wróć do listy

Apartamenty Wolności

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2021 r. zakończona
metraż
28.8 do 134.6 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, umożliwiają korzystanie z zalet mieszkania w centrum miasta i równocześnie spędzania czasu w spokojnej okolicy.

Lokalizacja inwestycji oznacza bliskość Dworca Głównego w Gdyni, kolejki SKM, autobusów. Udogodnienia centrum miasta (restauracje, sklepy, szkoły, jednostki opieki medycznej) znajdują się w pieszej odległości od inwestycji.

Kameralny kompleks składał się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych o architekturze nowoczesnych miejskich willi. Powstanie w nich w sumie 20 lokali mieszkalnych, przy czym na najwyższych piętrach dostępne będą obszerne mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami okalającymi całe piętro. Do niemal wszystkich pozostałych lokali przylegały będą balkony i tarasy - w większości więcej niż jeden.

Duże, sięgające podłogi przeszklenia zapewnią dobre naświetlenie wnętrz i widoki na zieloną okolicę. Wnętrza wspólne oraz elewacja budynku wykończone zostaną w podwyższonym standardzie. Dla mieszkańców dostępny będzie fitness.

Pod budynkami znajdą się garaże podziemne, posesja nie zostanie ogrodzona, a jej otoczenie zagospodarowane zostanie zielenią projektowaną.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (1)

  • .

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Mieszkaniowe targi Gdynia Arena
Mieszkaniowe targi Gdynia Arena
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena
Open House Gdynia 2021
Open House Gdynia 2021
spotkanie, wystawa, muzyka na żywo
maj 29-30
sobota - niedziela
Gdynia