Inwestycje w Trójmieście

Apartamenty Słoneczne Tarasy

Apartamenty Wyspa Sobieszewska

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Sobieszewo
dzielnica:
Sobieszewo
miejsce:
ul. Turystyczna mapa
deweloper:
Apartamenty Słoneczne Tarasy
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
55 do 58 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2015 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Wyspa Sobieszewska jest atrakcyjnym miejscem do życia dla osób, które chcą odpocząć w ciszy i spokoju. Status wyspy ekologicznej, a także uznanie Wyspy Sobieszewskiej Obszarem Chronionego Krajobrazu, gwarantują tutaj kontakt z naturą. Budynek powstał 800 metrów od morza.

Do centrum Gdańska dotrzeć można szybko własnym autem, autobusami (również nocnym). Blisko wyspy jest także Obwodnica Południowa, którą szybko dojechać można do Autostrady A1.

Na samej wyspie znajdują się sklepy i punkty gastronomiczne, po drodze do centrum miasta znajduje się także centrum handlowe.

Budynek to zabudowa dwukondygnacyjna, w której powstało łącznie 16 apartamentów. Osiem o powierzchni 55 m. na parterze oraz osiem na piętrze - o powierzchni 58 m. kw. każdy. Wejście do apartamentów zaprojektowano od strony północnej.

Każdy apartament na piętrze ma balkon o pow. 9 m. kw. oraz swój własny, wydzielony taras dachowy o pow. około 50 m. kw. Apartamenty na parterze mają ogródki o powierzchni około 45 m. kw.

Teren inwestycji będzie ogrodzony oraz monitorowany. W części północnej znajdować się będą wydzielone miejsca postojowe. Część południowa zostanie pokryta pasem zieleni. Na terenie inwestycji będzie także zlokalizowany plac zabaw dla dzieci oraz zadaszony plac na rowery.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.