Inwestycje w Trójmieście

Apartamenty Słoneczne Tarasy

Apartamenty Wyspa Sobieszewska

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Sobieszewo
miejsce:
ul. Turystyczna Mapka
deweloper:
Apartamenty Słoneczne Tarasy
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
48.7 do 53.3 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Wyspa Sobieszewska jest atrakcyjnym miejscem do życia dla osób, które chcą odpocząć w ciszy i spokoju. Status wyspy ekologicznej, a także uznanie Wyspy Sobieszewskiej Obszarem Chronionego Krajobrazu, gwarantują tutaj kontakt z naturą.

Do centrum Gdańska dotrzeć można szybko własnym autem, autobusami (również nocnym). Blisko wyspy jest także Obwodnica Południowa, którą szybko dojechać można do Autostrady A1.

Na samej wyspie znajdują się sklepy i punkty gastronomiczne, po drodze do centrum miasta znajduje się także centrum handlowe.

W pierwszym, zakończonym w 2015 roku, etapie powstał jeden budynek. Położony jest on 800 metrów od morza. Jest to zabudowa dwukondygnacyjna, w której powstało łącznie 16 apartamentów. Osiem o powierzchni 55 m. na parterze oraz osiem na piętrze - o powierzchni 58 m. kw. każdy. Wejście do apartamentów zaprojektowano od strony północnej.

Każdy apartament na piętrze ma balkon o pow. 9 m. kw. oraz swój własny, wydzielony taras dachowy o pow. około 50 m. kw. Apartamenty na parterze mają ogródki o powierzchni około 45 m. kw.

Teren inwestycji jest ogrodzony oraz monitorowany. W części północnej posesji znajdują się wydzielone miejsca postojowe. Na terenie inwestycji powstał plac zabaw dla dzieci oraz zadaszony plac na rowery.

W drugim, zakończonym w 2019 roku, etapie inwestycji na działce oddalonej o kilkaset metrów od etapu pierwszego powstały trzy budynki, a w nich 24 bezczynszowe apartamenty o metrażu od 48,71 do 53,28 m kw. Wszystkie lokale są tu trzypokojowe, z aneksem kuchennym. Wejścia zaprojektowano od strony wschodniej, a balkony i ogródki od zachodniej.

Każdy apartament na parterze posiada ogródek. Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorwany. Przed budynkami znajdują się wydzielone miejsca postojowe. Część południowa została pokryta pasem zieleni z pomostem nad malowniczym kanałem sąsiadującym z inwestycją. Na terenie posesji powstał także plac zabaw dla dzieci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (4) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.