Wiadomości

stat

Apartamenty z widokiem na ogród

artykuł sponsorowany
Na terenie osiedla znajduje się wiele alejek spacerowych.
Na terenie osiedla znajduje się wiele alejek spacerowych. materiały inwestora

Deweloper TS Invest buduje niedaleko centrum Gdyni osiedle apartamentów otoczone 4-hektarowym parkiem. Ogrody Tesoro to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie bez problemu dojechać do pracy. Ceny apartamentów zaczynają się od 326 tys. zł.Życie w mieście bardzo często oznacza mieszkanie w bloku z widokiem na ulicę i sąsiednie budynki. Ogrody Tesoro firmy TS Invest dostarczają zupełnie innych wrażeń.

W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się Nadmorski i Trójmiejski Park Krajobrazowy. A do plaży jest zaledwie kilka kilometrów. Można stąd szybko dotrzeć do lotniska w Rębiechowie czy autostrady A1 (przez Trasę Kwiatkowskiego i trójmiejską obwodnicę).

Inwestycja mieści się w Suchym Dworze zobacz na mapie Gdyni, zaledwie siedem kilometrów od centrum Gdyni i jest otoczona czterohektarowym parkiem. To idealne miejsce na odpoczynek i rekreację dla wszystkich, którzy lubią biegać, spacerować lub jeździć na rowerze albo spędzać czas z książką na łonie natury.

Liczne tereny zielone to jeden z atutów osiedla Ogrody Tesoro.
Liczne tereny zielone to jeden z atutów osiedla Ogrody Tesoro. materiały inwestora
- Architektura parku jest przemyślana. Na środku znajduje się wyspa udekorowana kwiatami, a wokół niej rozciągają się spacerowe alejki. Dla dzieci, poza ogromną przestrzenią, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, jest także plac zabaw. Na skraju parku znajduje się jeziorko. Na terenie całego parku dostępne jest darmowe WiFi - wylicza atuty Iwona Burzyńska, prezes TS Invest Tesoro.
Nowoczesne rozwiązania zastosowane na osiedlu widać na każdym kroku. Wjazd na teren odbywa się za pomocą systemu skanującego tablice rejestracyjne, który automatycznie otwiera bramę. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają pracownicy ochrony, którzy przemieszczają się na segwayach.

Apartamenty powstają w kameralnych budynkach. W każdym z nich znajdują się zaledwie cztery.
Apartamenty powstają w kameralnych budynkach. W każdym z nich znajdują się zaledwie cztery. materiały inwestora
Natomiast styl zabudowy nawiązuje do klasyki, co odróżnia Ogrody Tesoro od masowych projektów innych deweloperów. Na terenie inwestycji powstają apartamenty oraz domy bliźniacze, wille i rezydencje. Możliwy jest zakup nieruchomości wykończonej "pod klucz".

Apartamenty powstają w kameralnych budynkach, które przypominają rezydencjonalne kamieniczki. W każdym są zaledwie cztery. Mieszkania na parterze mają własne ogródki. Przed budynkami znajdują się miejsca parkingowe z zadaszeniem i oświetleniem.

Metraże apartamentów zaczynają się od 51 m kw. Cena najtańszego z nich wynosi 326 tys. zł. Na życzenie deweloper jest w stanie wybudować klientowi prywatny basen za dodatkowe 32 tys. zł.
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (58)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.