Inwestycje w Trójmieście

Alter Investment

Free City Jabłoniowa

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Szadółki
miejsce:
ul. Jabłoniowa 30
deweloper:
Alter Investment
typ zabudowy:
inwestycyjna
metraż:
16 do 21 m2
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
od III kw. 2020 r. planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która gwarantuje coraz bardziej atrakcyjne warunki życia. W okolicy znajduje się szeroka oferta usługowo-handlowa oraz liczne restauracje. Siłownie i punkty fitness pozwalają zadbać o formę, z kolei pobliskie tereny zielone umożliwiają aktywność na świeżym powietrzu. Niebawem otwarta tu zostanie nowa szkoła podstawowa.

Przy ul. Jabłoniowej rozwinięta jest także komunikacja miejska. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji kilka linii autobusowych. Wyjazdy poza Gdańsk i poruszanie się po całej aglomeracji ułatwia Pomorska Kolej Metropolitalna (PKM), której przystanek znajduje się w północnej części dzielnicy, a także oddalona zaledwie o kilka kilometrów Obwodnica Trójmiasta.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o osobach, które potrzebują niewielkiego lokum w atrakcyjnej cenie. Na czterech kondygnacjach dwóch budynków o spójnej architekturze zaplanowano 106 lokali o powierzchni od 16 do 21 m kw. każdy. Pomimo niewielkiej powierzchni są one tak zaaranżowane, aby pomieścić wszystkie funkcje mieszkania.

Obiekt powstanie jako budynek zamieszkania zbiorowego. Na parterze do dyspozycji mieszkańców będzie wspólna kuchnio-kawiarnia, sauna, sala telewizyjna, sala do cichej pracy, fitness. Na dachu budynku powstanie taras widokowy.


Wizualizacje przedstawiają projekt koncepcyjny, jest on w trakcie przeprojektowania. Projekt powstaje w pracowni BJK.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.