Inwestycje w Trójmieście

Semeko

AquaTower

Reda

miejscowość:
Reda
miejsce:
ul. Morska Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna, wysoka
metraż:
33.6 do 65.4 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
AquaTower powstaje w okolicy, którą ten sam deweloper zabudowuje od wielu lat. Za jego sprawą tuż obok powstało duże osiedle Przy Młynie, gdzie nie brakuje punktów usługowych i handlowych. W zasięgu krótkiego spaceru jest tu także duże centrum handlowe z hipermarketem, sklepami oraz marketem budowlanym.
Osobliwością lokalizacji jest powstający obok aquapark z kompleksem rekreacyjnym. W okolicy są także szkoły, przedszkola, przychodnia zdrowia.

Komunikację z Trójmiastem zapewnia położony niedaleko przystanek SKM. Dojazd do Gdyni ułatwia nowa droga, która łączy Redę z Rumią. Bardzo szybko można stąd wyjechać też w kierunku Półwyspu Helskiego.

Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu cieszyć się będą mogli nie tylko zagospodarowanym terenem kompleksu, ale także otoczeniem inwestycji, gdzie nie brakuje miejsca dla osób, które lubią biegać, maszerować z kijami, jeździć na rowerze czy spacerować z rodziną.

AquaTower to kompleks czterech budynków o zróżnicowanej wysokości, z których najwyższy będzie miał 18 kondygnacji, dzięki czemu będzie górował nad całą okolicą. Wspólnie z aquaparkiem oraz budynkami AquaSfery utworzy kompleks prezentujący współczesną architekturę. Istniejące obiekty AquaSfery w sposób dosłowny nawiązują do morskiego klimatu - swoją półkoliście zakończoną bryłą przypominają okręty. Dołączając do wspólnej idei, AquaTower uzupełnia ten kompleks. Kluczowe było zachowanie płynności linii, przenikanie form oraz lekkość i finezyjność projektowanego budynku. Tym założeniom sprzyja jasna kolorystyka elewacji oraz zastosowanie przeszklonych balustrad.

Wszystkie budynki osadzone zostaną na wspólnej hali garażowej, której strop stworzy wypełniony zielenią dziedziniec. Na parterze znajdą się lokale usługowe, które mają zapewnić mieszkańcom dostęp do osiedlowego handlu i usług.

W pierwszym etapie powstały budynki sześcio- i czterokondygnacyjny. Mieszkania posiadać będą balkony, loggie, jak i słoneczne tarasy. W części środkowej inwestycji architekci zaprojektowali przestronny spacerowy dziedziniec. Najwyższy 18 kondygnacyjny budynek będzie gotowy do końca 2018 roku.

Projekt powstał w pracowni projektowej inwestora.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij