• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

AquaTower

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna, wysoka
realizacja
do IV kw. 2018 r. zakończona
metraż
33.6 do 65.4 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

AquaTower powstała w okolicy, którą ten sam deweloper zabudowuje od wielu lat. Za jego sprawą tuż obok powstało duże osiedle Przy Młynie, gdzie nie brakuje punktów usługowych i handlowych. W zasięgu krótkiego spaceru jest tu także duże centrum handlowe z hipermarketem, sklepami oraz marketem budowlanym.
Osobliwością lokalizacji jest powstały obok aquapark z kompleksem rekreacyjnym. W okolicy są także szkoły, przedszkola, przychodnia zdrowia.

Komunikację z Trójmiastem zapewnia położony niedaleko przystanek SKM. Dojazd do Gdyni ułatwia nowa droga, która łączy Redę z Rumią. Bardzo szybko można stąd wyjechać też w kierunku Półwyspu Helskiego.

Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu cieszyć się mogą nie tylko zagospodarowanym terenem kompleksu, ale także otoczeniem inwestycji, gdzie nie brakuje miejsca dla osób, które lubią biegać, maszerować z kijami, jeździć na rowerze czy spacerować z rodziną.

AquaTower to kompleks czterech budynków o zróżnicowanej wysokości, z których najwyższy ma 18 kondygnacji, dzięki czemu góruje nad całą okolicą. Wspólnie z aquaparkiem oraz budynkami sąsiedniej AquaSfery tworzy kompleks prezentujący współczesną architekturę. Istniejące obiekty AquaSfery w sposób dosłowny nawiązują do morskiego klimatu - swoją półkoliście zakończoną bryłą przypominają okręty. Dołączając do wspólnej idei, AquaTower uzupełnia ten kompleks. Kluczowe było zachowanie płynności linii, przenikanie form oraz lekkość i finezyjność projektowanego budynku. Tym założeniom sprzyja jasna kolorystyka elewacji oraz zastosowanie przeszklonych balustrad.

Wszystkie budynki osadzone zostały na wspólnej hali garażowej, której strop tworzy wypełniony zielenią dziedziniec. Na parterze znajdują się lokale usługowe, które zapewniają mieszkańcom dostęp do osiedlowego handlu i usług.

W pierwszym etapie powstały budynki sześcio- i czterokondygnacyjny. Mieszkania posiadają balkony, loggie, jak i słoneczne tarasy. W części środkowej inwestycji architekci zaprojektowali przestronny spacerowy dziedziniec. Najwyższy 18 kondygnacyjny budynek oddano do użytkowania do końca 2018 roku.

Projekt powstał w pracowni projektowej inwestora.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Morska Park

Morska Park

Semeko

Gdynia Leszczynki, ul. Morska Mapa

37 do 116 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Zielona Laguna II

Zielona Laguna II

Semeko

Gdynia Wielki Kack, ul. Zielona Laguna Mapa

31.9 do 111.2 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Alvarium

Alvarium

Semeko

Gdynia Redłowo, al. Zwycięstwa Mapa

45 do 135 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
LightTower

LightTower

Semeko

Reda, ul. Morska Mapa

33.6 do 150 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Prima Reda

Prima Reda

Semeko

Reda, ul. Kosynierów Mapa

28.4 do 101.3 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Osiedle Marine

Osiedle Marine

Semeko

Rumia, ul. Kosynierów Mapa

34 do 70 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Artykuły

Opinie

Deweloper

Semeko

Budujemy i sprzedajemy mieszkania w Gdyni, Rumi i Redzie. Oferujemy mieszkania, które powstają na nowoczesnych osiedlach w doskonałych lokalizacjach w Gdyni, Rumi i Redzie. Nasze inwestycje budujemy w dobrze skomunikowanych dzielnicach, z pełną ...
rozwiń
58 620-53-13
58 661-90-55
697-747-090

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja