wróć do listy

Argentum

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2015 r. do I kw. 2017 r. zakończona
metraż
39 do 87 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Argentum powstało w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Srebrniki. Niedaleko stąd do Parku Jaśkowa Dolina oraz do centrum Wrzeszcza wraz ze wszystkimi jego udogodnieniami infrastrukturalnymi. Szybko można także dojść do przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – Niedźwiednik. Sąsiedztwo al. Żołnierzy Wyklętych i ul. Juliusza Słowackiego zapewnia szybki wyjazd na trójmiejską Obwodnicę.

Argentum jest czterokondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z 20 mieszkaniami dwu-, trzy- i czteropokojowymi. Mieszkania na ostatniej kondygnacji mają antresole, z których zaprojektowano wyjścia na przestronne tarasy. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Budynek wyposażony jest w podziemną halę parkingową. Mieszkańcy mają do dyspozycji 24 miejsca parkingowe, z czego 17 znajduje się pod budynkiem.

Nazwa inwestycji „Argentum” po łacinie oznacza srebro. Inspirowana jest nazwą ulicy oraz sąsiedztwem Dworu Srebrniki, który jest jednym z najstarszych budynków Wrzeszcza.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Roark Studio.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Sto10 Chylońska

Sto10 Chylońska

TPS Reapolis

Gdynia Chylonia, ul. Chylońska 104 - 110

30.6 do 77.7 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Vialo

Vialo

TPS Reapolis

Gdańsk Aniołki, ul. Kopernika

55.1 do 76 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Obotrycka

Obotrycka

TPS Reapolis

Gdańsk Przymorze, ul. Obotrycka

137 do 210 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (5)

 • Re: Argentum - opinie i oceny (3)

  co sądzicie o lokalizacji?

  • 2 8

  • Lokalizacja tragiczna cmentarz srebrzysko i szpital psychiatryczny krematorium wspaniale na taką lokalizację warto się zadłuźyć na 30 lat bo tyle cudowmych obiektów mających wpływ na psychikę w całej Polsce nie znajdziecie

   • 9 4

  • Re: Argentum - opinie i oceny (1)

   Witam o izbie wytrzeźwień nikt nie wspomina a buduję się obok i ten starszy budynek przed argentum to ma być przychodnia dla ciężkiej młodzieży i nikt o tym nie wspomina trochę za duże ceny jak na takie centrum szpital, izba wytrzeźwień, cmentarz,krematorium i przychodnia w przyszłości dla ciężkiej młodzieży miejsce wspaniałe ale może ktoś to lubi pzdr.

   • 2 2

   • UCHWAŁA NR 939/XLIV/14 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

    zgodnie z ta uchwala ma tam powstac centrum pomocy psychologicznej dla młodziezy. O ile monar, cmentarz sa w okolicy gdzies dalej tak ta placowka bedzie w bezposrednim sasiedztwie, okno w okno.

    • 2 0

 • dddd

  blisko do nowej izby wytrzeźwień w sumie wszędzie blisko cm. szp. kr. izba

  • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Jako Grupa TPS Reapolis działamy na rynku nieruchomości komercyjnych oraz budownictwa mieszkaniowego. Od 2005 r. TWORZYMY DOBRE MIEJSCA, bo każdy zasługuje na wygodne i przyjemne miejsce do życia i do pracy.
rozwiń
58 554-00-24, 58 888-22-25