Inwestycje w Trójmieście

PB Development

Arkadia Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Kowale
miejsce:
ul. Siostry Faustyny Mapka
deweloper:
PB Development
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa
metraż:
140 do 190 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2015 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja osiedla Arkadia Park na Kowalach oznacza dla jego przyszłych mieszkańców ciszę i spokój. Jednocześnie jest stąd blisko do trójmiejskiej obwodnicy, co ułatwia komunikację z całym Trójmiastem. W pobliżu osiedla znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum, supermarket. Na sąsiednim osiedlu Olimp znajdują się m.in. sklepy spożywcze, apteka, fryzjer, solarium, drogeria, pizzeria, ubezpieczalnia oraz gabinet stomatologiczny.

Ciekawy element projektu osiedla stanowi przewidziany przez dewelopera wspólny teren rekreacyjny o powierzchni ponad 3 tys. m kw. Jest tam zarybiony staw, drewniany domek z WC, miejsce do grillowania oraz ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Zamierzeniem dewelopera było stworzenie miejsca integracji mieszkańców osiedla.

Arkadia Park będzie w całości ogrodzone i oświetlone. Stworzy je docelowo 79 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, w pierwszym etapie oddano 20 domów w zabudowie bliźniaczej, w drugim powstaje ich 16.

W budynkach stosowane są dwa alternatywne systemy ogrzewania: gazowe i kominkowe. Podwójna instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe okucia w oknach mają wpłynąć na podniesienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Osiedle zaprojektowała Grupa Projektowo - Inwestycyjna Bass sp z o.o.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (7)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.