• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Atol

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do III kw. 2020 r. zakończona
metraż
50 do 60 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
Waryński Grupa Holdingowa

Opis inwestycji

Atol to inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę celową Waryński Atol. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego w Gdańsku czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego oraz niewielka odległość od ścisłego Śródmieścia Gdańska udowadniają atuty tej lokalizacji. Atol położony jest także jest w dobrym punkcie komunikacyjnym - na wyciągnięcie ręki mieszkańców są autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska.

Bryła budynku wkomponowana jest w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, które podkreślają prestiżowy charakter nieruchomości.

Budynek ma pięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Wewnątrz zaprojektowano 65 mieszkań o powierzchni od 30 do 95 metrów kwadratowych, skrojonych pod potrzeby najmu krótko- i długoterminowego. W parterze znajduje się sześć lokali usługowych, w tym jeden lokal gastronomiczny.

Miejsca postojowe (w tym stacje do ładowania samochodów elektrycznych) są rozmieszczone na kondygnacji podziemnej oraz na parterze.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Waryński Grupa Holdingowa