• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Waryński Grupa Holdingowa
wróć do listy

Atol

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do III kw. 2020 r. zakończona
metraż
50 do 60 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Waryński Grupa Holdingowa

Opis inwestycji

Atol to inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę celową Waryński Atol. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego w Gdańsku czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego oraz niewielka odległość od ścisłego Śródmieścia Gdańska udowadniają atuty tej lokalizacji. Atol położony jest także jest w dobrym punkcie komunikacyjnym - na wyciągnięcie ręki mieszkańców są autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska.

Bryła budynku wkomponowana jest w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, które podkreślają prestiżowy charakter nieruchomości.

Budynek ma pięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Wewnątrz zaprojektowano 65 mieszkań o powierzchni od 30 do 95 metrów kwadratowych, skrojonych pod potrzeby najmu krótko- i długoterminowego. W parterze znajduje się sześć lokali usługowych, w tym jeden lokal gastronomiczny.

Miejsca postojowe (w tym stacje do ładowania samochodów elektrycznych) są rozmieszczone na kondygnacji podziemnej oraz na parterze.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Waryński Grupa Holdingowa

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi