Inwestycje w Trójmieście

Waryński Grupa Holdingowa

Atol

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Stare Przedmieście
miejsce:
Wilcza 1 Mapka
deweloper:
Waryński Grupa Holdingowa
typ zabudowy:
inwestycyjna
metraż:
50 do 60 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Atol to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę celową Waryński ATOL. Bryła budynku wkomponowana jest w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, które podkreślają prestiżowy charakter nieruchomości.

Inwestycja będzie miała pięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Wewnątrz zaprojektowano 65 mieszkań o powierzchni od 30 do 95 metrów kwadratowych, skrojonych pod potrzeby najmu krótko- i długoterminowego. W parterze znajdzie się sześć lokali usługowych, w tym jeden lokal gastronomiczny.

Miejsca postojowe (w tym stacje do ładowania samochodów elektrycznych) będą rozmieszczone na kondygnacji podziemnej oraz na parterze.

Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego w Gdańsku czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego sprawia, że Atol jest wyjątkowy dla wrażliwych. Gdańscy patrioci i miłośnicy turystyki docenią lokalizację wśród lokalnych perełek – do symbolu Gdańska, Fontanny Neptuna, jest zaledwie 650 metrów. Inwestycja położona jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Na wyciągnięcie ręki mieszkańców będą autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij