• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Cube Office Park

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
do I kw. 2014 r. zakończona
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Kompleks biurowy powstawał jako Euro Office Park. W 2014 roku nazwa ta została zmieniona na BPH Office Park, a w 2017 na Cube Office Park.

W przeciwieństwie do panującego w Trójmieście trendu budowania biurowców wzdłuż głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta ten park biurowy powstał w południowej części Gdańska, przy jednej z najważniejszych dróg zbiorczych miasta - Armii Krajowej. Taka lokalizacja zapewnia dojazd do centrum Gdańska, a jednocześnie umożliwia szybki wyjazd na trójmiejską obwodnicę i dalej na autostradę. Ułatwieniem dla pracowników i mieszkańców okolicznych domów jest bezpośredni wyjazd z kompleksu na al. Armii Krajowej.

Kompleks powstał jako zespół trzech pięciopiętrowych budynków biurowych, w których znalazło się około 20 tys. m kw. powierzchni biurowej. Inwestycję charakteryzują nowoczesne, zbudowane na planie open space, wnętrza. W budynkach zastosowane zostały wydajne, ekologiczne technologie grzewcze, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz otwierane okna zapewniające komfort pracy w każdych warunkach atmosferycznych.

Pracownicy mogą korzystać z rowerowni z prysznicami, pokoju relaksu, pokoju dla matek karmiących oraz wielu nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych.

Wokół budynków znajduje się 600 miejsc parkingowych, w tym 300 w garażu podziemnych.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1) 2 zablokowane

  • Przypisane do kompleksu miejsca parkingowe olał Alior bo woli jak jego pracownicy dziadują i zostawiają auto w rowach i krzakach

    Ot Polska Wyższa Kultura Bank Litośći

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

EURO STYL

Biuro sprzedaży: Oliwa Park, Nowy Horyzont, Osiedle Cytrusowe, Impuls 2, IDEA, Brama Żuław, Spektrum, Scena Apartamenty
rozwiń
58 779-58-00

Wydarzenia

Dzień otwarty na osiedlu Arkadia

dni otwarte

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje