• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Baltic Villa

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2011 r. do II kw. 2013 r. zakończona
metraż
33 do 62 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Baltic Villa powstaje w dzielnicy, w której dawno już powstała pełna infrastruktura niezbędna do komfortowego życia. Jest tu zaplecze handlowo-usługowe i placówki edukacyjne. Połączenie komunikacyjne z centrum Gdyni jest dobre, a rozbudowana Trasa Kwiatkowskiego zapewnia łatwy dojazd nie tylko do samej Gdyni, ale także – przez obwodnicę – do innych części Trójmiasta.

Architekci zadbali, aby ta realizacja na pierwszy rzut oka zwracała uwagę: prosta, ale rozrzeźbiona bryła budynku ze spadzistymi dachami, zastosowanie nowoczesnych materiałów (szkło i metal) oraz chłodna kolorystyka „złamana” elementami deskowania sprawiają, że inwestycja nabiera luksusowego charakteru. Podkreślają to widoki z okien mieszkań: na Zatokę Gdańską, port lub panoramę Gdyni.

W trzykondygnacyjnym budynku wyposażonym w cichobieżne windy powstały łącznie 33 mieszkania.

Projekt przygotowała Korporacja AB.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (3)

 • Nie polecam

  Nie polecam tej firmy, nie wywiązują się z tego co na początku mówią, okolica nie jest ciekawa, brak sklepów,aptek,przedszkola, droga przy budynku - wyłożona ażurową kostką-tragedia .Wszystko po najmniejszej linii oporu. A z tyłu budynku bunkry i straszący mur.

  • 2 9

 • (1)

  Śledzę budowę tej inwestycji od samego początku.Inwestycja jak najbardziej przemyślana,w stosunku do istniejącej zabudowy jednorodzinnej.Nie jest to żaden betonowy "moloch" wkomponowany w całą masę bliźniaczo podobnych pseudo bloków.Przy samej kamienicy parking dla mieszkańców,oczywiście oprócz posiadanych miejsc garażowych.Firma rzetelna-wszelkie moje fanaberie,dziwne pomysły i przeróbki były realizowane natychmiast,bez żadnych kosztów dodatkowych.Naprawdę się panowie starali.Okolica cicha-nawet bardzo,spokojna i co najważniejsze,bynajmniej dla mnie - zielona.Jest to jeden z naprawdę niewielu terenów zielonych w "betonowej" Gdyni.Cała okolica obsadzona drzewostanem,starodrzewiem.Sklepy w okolicy:Biedronka,Lidl,Kaufland,flagowy market ABC,dwa ryneczki handlowe, oraz rzesza sklepików osiedlowych-rodzinnych.Apteki aż trzy w promieniu ok.200m,ponadto dwie przychodnie,trzy przedszkola,szkoła podstawowa,liceum,aż trzy kościoły/w tym jeden zabytek-najstarszy w Gdyni/do plaży rzut beretem.To wszystko w promieniu ok.500-1km.Dojazd do centrum Gdyni lub do obwodnicy rewelacyjną i bezpośrednią Estakadą Kwiatkowskiego.Dla mnie, i moich nowych sąsiadów- rewelacja.Inwestycja jeszcze nie oddana,a już sprzedana w ponad 90%.To mówi chyba samo za siebie !POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !

  • 6 4

  • Opinie o Baltic Villa i firmie która go stworzyła

   Budynek piękny naprawdę,dobrze wykonany w ładnej okolicy,ale deweloper mały z małym doświadczeniem w obsłudze klienta,mało profesjonalny w podejściu do klienta.Polecam tylko gdy ta firma będzie budowac dla innego bardziej profesjonalnego dewelopera,duże doświadczenie w tworzeniu bydynków a bardzo małe w obsłudze klienta....pracują tam niektórzy wychowani w komunie z myśleniem z tamtych czasów - odradzam

   • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Maxbud

Deweloper MAXBUD oferuje mieszkania w nowoczesnym i przytulnym budownictwie.
Aktualna inwestycja: OSIEDLE ANGIELSKIE
Więcej informacji na naszej stronie WWW.MAXBUD-MIESZKANIA.PL
UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ NA OGLĄDANIE MIESZKAŃ !!!
rozwiń
58 677-48-00

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi