Inwestycje w Trójmieście

miejscowość:
Gdańsk Brzeźno
dzielnica:
Brzeźno
miejsce:
ul. Hallera mapa
deweloper:
Atal S.A.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
32 do 106.5 m2
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
od II kw. 2017 r. do IV kw. 2019 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstanie w oddaleniu od innej zabudowy mieszkaniowej i w otoczeniu zieleni. Przyszli mieszkańcy będą mieli bardzo blisko do przystanków tramwajowych i autobusowych, które zapewniają komunikację z centrum miasta. Bardzo szybko można stąd dojechać do tunelu pod Martwą Wisłą, a dalej na obwodnicę południową i autostradę. Kompletne zaplecze infrastrukturalne zapewnia położenie inwestycji w dzielnicy Brzeźno. Ogromną zaletą lokalizacji jest niewielka odległość do plaży w Brzeźnie i terenów rekreacyjnych, w tym Parku Reagana.

Inwestycja składać się będzie z dwóch trzynastokondygnacyjnych budynków o ciekawej architekturze. W parterach zaplanowane zostały lokale usługowe, a wokół budynków zieleń. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli bardzo duże balkony, a na wyższych kondygnacjach loggie i tarasy. Osiedle wyposażone będzie w kort tenisowy, ogólnodostępne tarasy widokowe na ostatnich kondygnacjach, siłownię oraz strefę saun.

W jednym z budynków powstanie 113 mieszkań o powierzchni od 32,4 do 106,6 m kw. W jego podziemiu zaplanowano 97 miejsc postojowych, oraz 29 na zewnątrz.

Drugi obiekt będzie budynkiem aparthotelowym ze 134 apartamentami o powierzchni od 32 do 95 m kw. W garażu podziemnym powstaną tu 72 miejsca postojowe, na naziemnym parkingu 64.

Budynek aparthotelowy zaprojektowano od strony zachodniej, a mieszkaniowy od wschodu.

Projekt inwestycji powstał w pracowni KD Kozikowski Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (18)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.