Wiadomości

stat

Bertrand najwyższa jakość okien i drzwi


Okna drewniane, aluminiowe, wykonane z PVC czy może energooszczędne. Do tego pełna oferta m.in. drzwi, bram garażowych, rolet czy systemów tarasowych. W dobie pandemii koronawirusa wiele firm i wykonawców wstrzymało swoje prace. Bertrand z Luzina nie zwalnia tempa, dlatego jeśli jesteś w trakcie budowy domu, to właśnie nad ofertą tej firmy warto się zastanowić.


Bertrand to rodzinna marka, która na rynku istnieje od ponad 50 lat. 20 lat temu firma dokonała szerokiej ekspansji na rynki zagraniczne jednocześnie rozszerzając portfel swoich produktów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie bardzo dobrej i rozpoznawalnej marki. Dziś firma Bertrand jest jednym z największych pracodawców w swoim regionie, której zaufały tysiące klientów.

Koronawirus - żaden problemW ciągu ostatnich dwóch miesięcy wiele firm było zamkniętych. Gospodarka powoli się odmraża, ale firma Bertrand cały czas pracuje nie zamykając się przed swoimi klientami. Po wprowadzeniu wszystkich możliwych zasad bezpieczeństwa, spółka zapewniła tym samym ciągłość produkcji, obsługę logistyczną, techniczną oraz serwisową. Cały czas zarówno na miejscu, pod telefonem, na czacie, jak i mailowo dostępni są konsultanci, którzy odpowiedzą na każde trapiące nas pytanie. Pracownicy firmy Bertrand cały czas doradzają i prowadzą wyceny ew. poszczególnych produktów czy większych zamówień.

Chytry traci dwa razy, a Polak jest mądry po szkodzieW związku z koronawirusem dziś wiele budów jest wstrzymanych, a inwestorzy liczą koszty, stawiając na tańszy i gorszy jakościowo produkt. Tylko czy to ma sens, jeśli takie produkty jak okna czy drzwi są z nami praktycznie przez całe życie? Odpowiedź brzmi "nie", bo paradoksalnie właśnie w tym momencie powinniśmy postawić na lepszy jakościowo produkt, tak by za kilka lat nie wydawać kolejnych pieniędzy na niepotrzebne naprawy, poprawki czy zmiany lub zakupu tego samego. Na takie problemy produkty firmy Bertrand zawsze były odpowiedzią. Okna i drzwi zawsze były odbierane jako te o najwyższej jakości, co potwierdzają liczne inwestycje w park maszynowy w każdym z obszarów produkcji, zarówno okien z PVC, okien drewnianych i drewniano aluminiowych, jak i okien i drzwi aluminiowych.


Bertrand - okna, drzwi, fasady, bramy garażowe i wiele innychBertrand jest producentem okien i drzwi o bardzo szerokim wachlarzu produktów. Posiada tysiące rozwiązań dla klientów szukających zakup stolarki do swojego domu, ale także innowacyjne rozwiązania produktowe dla wymagających architektów i projektantów. Firma z powodzeniem współpracuje z wieloma deweloperami, którym dostarcza wysokiej jakości okna i drzwi. Do komplementarnych usług przedsiębiorstwa należą: doradztwo mające na celu wybór najodpowiedniejszego rozwiązania dla klienta, usługi montażowe oraz profesjonalny serwis wytwarzanych produktów. Stosowana w produkcji technologia charakteryzuje się wysokim poziomem innowacyjności, pozwalając na wytwarzanie wysokojakościowych produktów wpisujących się w najnowsze trendy w branży.

W jednym miejscu (co bardzo ważne jest dla architektów i deweloperów) odbywa się produkcja okien i drzwi zarówno z PVC, połączenia pvc i aluminium, drewna, drewna z aluminium oraz samego aluminium. Na miejscu produkuje się także rolety, żaluzje fasadowe, bramy garażowe, fasady, rozwiązania przeciwpożarowe, duże przeszklenia zarówno w rozwiązaniach tarasowych jak i wewnętrznych, okna do budownictwa wysokoenergooszczędnego, jak i do najbardziej restrykcyjnego budownictwa pasywnego. Wszystko może być połączone z systemem alarmowym i obsługiwane z każdego punktu na ziemi przez internet.

Do nowoczesnych okien, które szczególnie doceniają klienci możemy zaliczyć:


Infinity AluRęcznie szlifowany drewniany profil okienny wprowadzi do twojego domu przytulną, ciepłą atmosferę. Wytrzymałe, odporne na deszcz i promienie UV aluminium, zapewni twoim oknom trwałość i bezpieczeństwo.

Gdy przeciwieństwa się przyciągają, powstaje rozwiązanie idealne: wąski, elegancki profil drewniano-aluminiowy z ukrytym skrzydłem, dostosowany do wymagań klienta.
Gdy przeciwieństwa się przyciągają, powstaje rozwiązanie idealne: wąski, elegancki profil drewniano-aluminiowy z ukrytym skrzydłem, dostosowany do wymagań klienta. fot. Bertrand

Kombisystem PlusKombisystem plus to nowy system z uszczelnieniem środkowym. Jest wyposażony w umieszczoną na przyldze okiennej płetwę antywłamaniową, która stanowi mechaniczne zabezpieczenie elementów okiennych przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Systemy z uszczelnieniem środkowym wyróżniają się znakomitymi parametrami izolacyjności termicznej

Większość włamań dokonywanych jest poprzez wyważanie okien - w tym celu włamywacz wkłada śrubokręt pomiędzy ramę a skrzydło. W przypadku systemu Kombisystem plus natrafi on jednak na skuteczną barierę w postaci płetwy antywłamaniowej.
Większość włamań dokonywanych jest poprzez wyważanie okien - w tym celu włamywacz wkłada śrubokręt pomiędzy ramę a skrzydło. W przypadku systemu Kombisystem plus natrafi on jednak na skuteczną barierę w postaci płetwy antywłamaniowej. fot. Bertrand

ArtlineArtline to system przesuwnych okien aluminiowych/tarasowych do wielkich przeszkleń o bardzo wąskich profilach, które prawie nie zasłaniają widoku. W elegancki sposób scala otoczenie z wnętrzem pomieszczenia, zapewniając użytkownikom najwyższą jakość, lekkość i komfort.

Artline to ucieleśnienie współczesnej architektury - łączy ono twórcze podejście do projektowania, unikalny efekt w skali całego budynku oraz wyjątkowe oddziaływanie na użytkownika.
Artline to ucieleśnienie współczesnej architektury - łączy ono twórcze podejście do projektowania, unikalny efekt w skali całego budynku oraz wyjątkowe oddziaływanie na użytkownika. fot. Bertrand

SmoovioSmovio to nowa generacja systemów przesuwnych wykorzystywana do tarasów i balkonów, zapewniająca niezwykły komfort użytkowania wraz z oszczędnością miejsca wewnątrz domu lub mieszkania.

Unikalne właściwości nowej przesuwki to efekt synergicznego połączenia takich elementów jak nowa konstrukcja elementów okuciowych, innowacyjna geometria profili oraz przemyślany kształt uszczelek.
Unikalne właściwości nowej przesuwki to efekt synergicznego połączenia takich elementów jak nowa konstrukcja elementów okuciowych, innowacyjna geometria profili oraz przemyślany kształt uszczelek. fot. Bertrand
Firmę Bertrand na tle konkurencji wyróżnia wiele czynników. Jednym z nich jest praktycznie nieskończona kolorystyka dla każdego rodzaju systemów. W najnowszej lakierni pracownicy są w stanie pomalować okno (nawet plastikowe) na dowolny kolor, jest to wyjątek w skali co najmniej Europy. Ponadto produkty firmy Bertrand wyróżniają się najwyższymi parametrami wskaźników akustycznych i energooszczędności, które spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania. Jednym słowem okna dają ciszę i spokój zarówno w biurowcu przy lotnisku, jak i w mieszkaniu przy ruchliwej ulicy.

Siedziba firmy Bertrand mieści się w Luzinie k. Wejherowa. Salony firmowe znajdują się w Luzinie i w Warszawie. Firma posiada także kilkadziesiąt salonów partnerskich w Polsce, USA, Australii oraz w Niemczech.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (28) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.