• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Blue Marlin
wróć do listy

Blue Marlin

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
43.5 do 163.3 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Blue Marlin

Opis inwestycji

Apartamenty Blue Marlin powstały zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza, przy ulicy Parkowej, bardzo blisko centrum Sopotu, a jednocześnie w miejscu zacisznym, nieco na uboczu.

Blue Marlin to 19 kompleksowo wyposażonych apartamentów rozlokowanych w dwóch trzypoziomowych budynkach. Charakter zabudowy wpisuje się w nadmorski klimat i estetykę najbliższego otoczenia. Użycie materiałów budowlanych i wykończeniowych wysokiej jakości, kamieni oraz drewna świadczyć ma o prestiżowym charakterze inwestycji.

Do dyspozycji rezydentów oddano tutaj: recepcję, lobby bar, kompleksowo wyposażony salon fitness, profesjonalne usługi sprzątające, przestronny, nowoczesny garaż, łącza Wi-Fi, ciekawie zaaranżowane części wspólne. Właściciel apartamentu decyduje, czy podczas jego nieobecności lokal będzie tylko nadzorowany i dokładnie sprzątany, czy wynajęty na określonych zasadach.

Design apartamentów łączy tradycję z nowoczesnością. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w meble, armaturę i sprzęty.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Blue Marlin

Blue Marlin to 19 przestronnych, kompleksowo wyposażonych apartamentów rozlokowanych w dwóch trzypoziomowych, nowoczesnych budynkach nieopodal czystych i ciepłych plaż Zatoki Gdańskiej.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi