• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Bojano, ul. Zachodnia

Bojano,  Zachodnia

Bojano, ul. Zachodnia

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2022 r. zakończona
metraż
101 do 136 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Zaletą lokalizacji jest otoczenie naturalnych terenów, które na pewno docenią osoby prowadzące aktywny tryb życia - jest tu wystarczająco dużo kierunków do spacerowania, biegania, jazdy na rowerze. Dodatkowo otoczenie niskiej, jednorodzinnej zabudowy zapewnia spokój charakterystyczny dla przedmieść.

Z Bojana szybko dojechać można zarówno do Gdyni, jak i Sopotu i Gdańska. Komunikację, także z szeroko pojętym województwem pomorskim, znacznie poprawiła nowa Trasa Kaszubska.

W Bojanie dostępne są przedszkola, szkoła, sklepy, punkty usługowe co zapewni wygodę codziennego życia rodziny.

Inwestycja przy ulicy Zachodniej to osiem domów w zabudowie szeregowej. Do każdego z nich przylega ogród, cztery z nich mają także garaż w bryle domu.

Na piętrze zaplanowane zostały trzy sypialnie i łazienka. Mieszkańcy mogą także dowolnie zaaranżować poddasza o powierzchni 30 m kw. oraz korzystać z obszernych balkonów na piętrze domu.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Deweloper marzeń Tworzymy zespół architektów i inżynierów z pasją do budownictwa. Nasze doświadczenie to setki tysięcy metrów kwadratowych wybudowanej powierzchni użytkowej, mieszkaniowej oraz rekreacyjnej. Nabyta wiedza pozwoliła nam wyjść z ...
rozwiń

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte