Inwestycje w Trójmieście

Pomorskie Domy

Botanika

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Osowa
miejsce:
ul. Izydy Mapka
deweloper:
Pomorskie Domy
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
35 do 74 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od 2016 r. do IV kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Botanika to dwuetapowa inwestycja mieszkaniowa zrealizowana w gdańskiej dzielnicy Osowa. Jej lokalizacja pozwala na szybki dojazd do obwodnicy oraz głównych punktów handlowo-usługowych dzielnicy. Sama dzielnica oferuje kompleksową infrastrukturę zapewniającą komfortowe życie rodziny.

To projekt o kameralnym charakterze - w budynku A powstało 16 mieszkań i apartamentów, w budynku B - 13, w trzecim budynku powstaje ich 29. Wszystkie one mają trzy kondygnacje. Wybierać można między mieszkaniami dwupokojowymi z dużymi balkonami, jak i przestronnymi trzypokojowymi lokalami z dwoma tarasami. W trzecim etapie zaprojektowane zostały dodatkowo lokale czteropokojowe. Przewidziano również mieszkania z ogrodami przydomowymi.

W części wspólnej zaprojektowano komórki lokatorskie, a przed budynkiem powstały miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. Przewidziano także plac zabaw dla dzieci. Teren osiedla jest subtelnie oświetlony i docelowo ogrodzony.

Ideą architektury budynku jest połączenie bryły z licznymi zdobieniami, w tym z wykorzystaniem drewnianej okładziny z cedru kanadyjskiego.

Budynek A oddany do użytku został do końca I kw. 2017 r., zaś budynek B - w pierwszej części IV kw. 2017 r. Klucze do mieszkań w trzecim budynku inwestycji trafiły do właścicieli pod koniec 2019 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Mariusz Maciej Magda.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (16)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.