wróć do listy

Botanika

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2015 r. do IV kw. 2019 r. zakończona
metraż
35 do 74 m2
sprzedaż
zakończona 
lokalizacja

Opis inwestycji

Botanika to dwuetapowa inwestycja mieszkaniowa zrealizowana w gdańskiej dzielnicy Osowa. Jej lokalizacja pozwala na szybki dojazd do obwodnicy oraz głównych punktów handlowo-usługowych dzielnicy. Sama dzielnica oferuje kompleksową infrastrukturę zapewniającą komfortowe życie rodziny.

To projekt o kameralnym charakterze - w budynku A powstało 16 mieszkań i apartamentów, w budynku B - 13, w trzecim budynku powstało ich 29. Wszystkie one mają trzy kondygnacje. Znajdują się tu mieszkania dwupokojowe z dużymi balkonami, jak i przestronne trzypokojowe lokale z dwoma tarasami. W trzecim etapie zaprojektowane zostały dodatkowo lokale czteropokojowe. Przewidziano również mieszkania z ogrodami przydomowymi.

W części wspólnej zaprojektowano komórki lokatorskie, a na posesji powstały miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. Przewidziano także plac zabaw dla dzieci. Teren osiedla jest subtelnie oświetlony i ogrodzony.

Ideą architektury budynków jest połączenie bryły z licznymi zdobieniami, w tym z wykorzystaniem drewnianej okładziny z cedru kanadyjskiego.

Budynek A oddany do użytku został do końca I kw. 2017 r., zaś budynek B - w pierwszej części IV kw. 2017 r. Klucze do mieszkań w trzecim budynku inwestycji trafiły do właścicieli pod koniec 2019 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Mariusz Maciej Magda.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Viva

Viva

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony

35 do 62 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Jupiter

Jupiter

1 ogłoszenie

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20

39 do 69 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Trevo

Trevo

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Homera

33 do 74 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
 Ego

Ego

4 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Łostowice, ul. Wielkopolska 2

143.1 do 150.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Navio

Navio

Pomorskie Domy

Gdańsk Brzeźno, al. Hallera 232

33 do 66 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Admiral

Admiral

6 ogłoszeń

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony

30 do 71 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (16)

 • Botanika?

  Tu konczy sie Osowa a zaczyna sie barniewicka czyli przemysłowa cześć Osowy. Brak drogi i ciężarówki jak mieszkać ......

  • 2 23

 • Re: Botanika?

  Oni budują to na Izydy, w sumie nie jest aż tak daleko, przynajmniej tak mi się wydaje. Myśle ze to spokojne miejsce, chociaż ceny jak na Osową nie powalają

  • 4 4

 • W rzeczywistości rozczarowanie

  Osiedle bez przyzwoitej drogi dojazdowej, która nie wiadomo czy kiedykolwiek powstanie
  Wszędzie daleko, dookoła brak miejskiej infrastruktury, oświetlenia, spacery po płytach i w błocie, do najbliższego sklepu to już wycieczka. Bez samochodu ani rusz.

  Teren osiedla to jeden wielki parking jak pod marketem. Po większych deszczach dookoła stoi woda bo brak jest kanalizacji spławnej w pobliżu.

  • 2 9

 • Super lokalizacja

  Mieszkanie w super miejscu ,z okna widzimy przepiękne białe kucyki ,dziki i zające.Najlepsze miejsce w osowej .Cisza spokuj.A jeśli chodzi o dojazd to nie taki problem ,po to jest samochód żeby wjechał wszedzie.

  • 15 1

 • Od lat wiadomo, że władze Gdańska mają mieszkańców Osowej tam, gdzie można pana majstra pocałować. Koszmarna infrastruktura drogowa, koszmarne korki na Spacerowej i Kielnieńskiej. Poza gadaniem (niejaka Chmiel na obietnicach o gruszkach na wierzbie z radnej wskoczyła w buty posła) NIC się tu nie robi. Przejedź się Kielnieńską na odcinku od Sopockiej do Barniewickiej - jeśli znajdziesz bardziej dziadowską ulicę w Gdańsku włażę pod stół i odszczekuję.

  • 5 0

 • A dlaczego reszta miasta ma się zrzucać na budujących się w szczerym polu z nadzieją, że miasto im zbuduje infrastrukturę?

  • 0 22

 • t

  Pewnie dlatego, ze mieszka tam 20 tyś osób płacących podatki, które nie trafiają w żaden sposób na infrastrukturę tej dzielnicy - tam nie ma nawet oświetlenia.

  • 26 0

 • Fajne te tereny. Gdyby nie bylo tych polamanych plyt i zrobili normalne chodniki to by bylo bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania w Gdansku

  • 15 0

 • W Osowej nie ma przemysłu.

  • 1 0

 • Do czasu

  Niedługo nowe bloki zasłonią widok dla obecnych bloków i zamienią tereny zielone w wielki parking. Tylko drogi dojazdowe zostaną po staremu, ale "po to jest samochód, żeby wjechał wszędzie"

  • 0 2

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
dni otwarte
cze 19
sobota, g. 9:00 - 15:00
Moderna Life
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
dni otwarte
cze 22
wtorek, g. 11:00 - 16:00
Gdynia, Miloo Home