Inwestycje w Trójmieście

Polnord

Brama Sopocka

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Wielki Kack
miejsce:
ul. Sopocka Mapka
deweloper:
Polnord
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
50 do 103 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do III kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstało na granicy Gdyni i Sopotu, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zgodnie z zamierzeniem miasta w tej okolicy powstawać będzie kameralna, prestiżowa zabudowa mieszkaniowa.

Szybko można dostać się stąd do trójmiejskiej Obwodnicy oraz do centrum Gdyni, po drugiej stronie ulicy Wielkopolskiej powstał przystanek Kolei Metropolitarnej. Sąsiedztwo rozwiniętych infrastrukturalnie dzielnic Mały i Wielki Kack zapewnia dostęp do placówek handlowych, punktów usługowych, jednostek służby zdrowia i edukacyjnych.

Osiedle to kompleks kameralnych, trzykondygnacyjnych, apartamentowców. W pierwszym etapie, który zakończony został w IV kwartale 2015 roku, powstało tu dziewięć trzykondygnacyjnych budynków, a w nich 54 mieszkania. W drugim i trzecim, nieco bardziej oddalonym od ulicy Sopockiej, etapie powstało w sumie siedem budynków. Tym samym realizacja całej inwestycji została zakończona w 2017 roku.

Mieszkańcy najwyższych kondygnacji korzystać mogą z tarasów dachowych. Mieszkańcy parterów korzystają z indywidualnych ogródków, do mieszkań przynależą miejsca postojowe w podziemnych halach. Do wybranych mieszkań przynależą bardzo duże komórki lokatorskie - o powierzchni 25-30 m kw. Można przeznaczyć je na lokal usługowy lub pracownię.

Projekt inwestycji powstał w Biurze Projektów Architectonica.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (78) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.