Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Brama Żuław

Pruszcz Gdański

miejscowość:
Pruszcz Gdański
miejsce:
u zbiegu ulic Beniowskiego i Rzewuskiego mapa
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
25 do 81 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2017 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Brama Żuław powstaje u zbiegu ulicy Beniowskiego i Rzewuskiego w spokojnej, wypełnionej kameralną zabudową wielo- i jednorodzinną, części Pruszcza Gdańskiego. Niedaleko stąd na przystanek autobusowy i do centrum Pruszcza. Szybko można wyjechać też na obwodnicę Pruszcza, która skraca dojazd do Gdańska.
W pobliżu osiedla mieszkańcy znajdą podstawową infrastrukturę handlowo-usługową oraz edukacyjną (szkoła podstawowa i gimnazjum; w budynku basen).

Istotną atrakcją w sąsiedztwie osiedla jest oddany do użytku pod koniec 2014 roku ponad dwuhektarowy Park Krainy Polodowcowej, w którym znajdują się ścieżki spacerowe, place rekreacyjne przeznaczone dla dorosłych, młodzieży i najmłodszych użytkowników. Z osiedla będzie można przejść bezpośrednio do parku.

Osiedle utworzą dwa budynki (pierwszy z nich został oddany do użytkowania na początku 2017 roku) liczące od czterech do pięciu kondygnacji. Łącznie znajdzie się w nich 112 mieszkań. Projekt inwestycji łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Architektura osiedla nawiązuje do charakterystycznych dla regionu Żuław Wiślanych domów podcieniowych.

We wszystkich budynkach zaprojektowano windy oraz hale garażowe, w których znajdą się komórki lokatorskie i większość miejsc parkingowych pozostających do dyspozycji mieszkańców. Do wszystkich mieszkań położonych na piętrach przynależeć będą balkony lub tarasy ze szklanymi balustradami, zaś do części mieszkań umiejscowionych na parterach - duże, zielone ogródki.

W centrum osiedla zaprojektowano plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz część rekreacyjną wypełnioną m.in. kwitnącą roślinnością i nowoczesnymi siedziskami o subtelnym kształcie.

Projekt inwestycji powstał w Studiu Architektury Degutis.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij