• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Brama Żuław

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2017 r. zakończona
metraż
25 do 81 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Brama Żuław powstała u zbiegu ulicy Beniowskiego i Rzewuskiego w spokojnej, wypełnionej kameralną zabudową wielo- i jednorodzinną, części Pruszcza Gdańskiego. Niedaleko stąd na przystanek autobusowy i do centrum Pruszcza. Szybko można wyjechać też na obwodnicę Pruszcza, która skraca dojazd do Gdańska.
W pobliżu osiedla mieszkańcy znajdą podstawową infrastrukturę handlowo-usługową oraz edukacyjną (szkoła podstawowa i gimnazjum; w budynku basen).

Istotną atrakcją w sąsiedztwie osiedla jest oddany do użytku pod koniec 2014 roku ponad dwuhektarowy Park Krainy Polodowcowej, w którym znajdują się ścieżki spacerowe, place rekreacyjne przeznaczone dla dorosłych, młodzieży i najmłodszych użytkowników. Z osiedla można przejść bezpośrednio do parku.

Inwestycja to dwa budynki (pierwszy z nich został oddany do użytkowania na początku 2017 roku, drugi w III kwartale 2017) liczące od czterech do pięciu kondygnacji. Łącznie znalazło się w nich 112 mieszkań. Projekt inwestycji łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Architektura osiedla nawiązuje do charakterystycznych dla regionu Żuław Wiślanych domów podcieniowych.

We wszystkich budynkach zaprojektowano windy oraz hale garażowe, w których znalazły się komórki lokatorskie i większość miejsc parkingowych pozostających do dyspozycji mieszkańców. Do wszystkich mieszkań położonych na piętrach przynależą balkony lub tarasy ze szklanymi balustradami, zaś do części mieszkań umiejscowionych na parterach - duże, zielone ogródki.

W centrum osiedla zaprojektowano plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz część rekreacyjną wypełnioną m.in. kwitnącą roślinnością i nowoczesnymi siedziskami o subtelnym kształcie.

Projekt inwestycji powstał w Studiu Architektury Degutis.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

58 779-58-58

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (2 opinie)

targi