• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Budynek wielorodzinny przy Pelczara

Gdańsk Jasień, ul. Pelczara

Budynek wielorodzinny przy Pelczara

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2016 r. zakończona
metraż
36.3 do 125.2 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Budynki położone są pomiędzy ulicami Jabłoniową i Kartuską, w niezwykle szybko rozwijającym się w ostatnich latach obszarze miasta. Lokalizacja nieruchomości umożliwia łatwy dostęp do rozbudowanych centrów handlowo - usługowych. Infrastruktura dzielnicy Jasień oraz okolicznych dzielnic mieszkaniowych zapewni mieszkańcom dostęp do przedszkoli, szkół i służby zdrowia.

Na tle okolicznej zabudowy budynki wyróżniają się architekturą. Mają trzy kondygnacje, z czego najwyższa jest ciekawie rozrzeźbionym poddaszem.
W budynku, który zrealizowany został jako pierwszy powstało łącznie osiem mieszkań, w drugim sześć. We wszystkich lokalach znajdują się aneksy kuchenne.

Mieszkania na parterze mają dwa pokoje oraz przynależny ogródek. Natomiast mieszkania na piętrze są dwupoziomowe i mają balkony. Miejsca parkingowe znajdują w sąsiedztwie budynku, na terenie osiedla. W ramach inwestycji zaprojektowany został również plac zabaw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1) 2 zablokowane

  • Słabe budowanie dewelopera Marco

    Marco Abrahama jest słabiutko budującym deweloperem. Używa przeciętnych materiałów budowlanych. Buduje klitki nie mieszkania. Czasami wciskając klientom lokale dwupoziomowe do własnej aranżacji, bez ścianek działowych, kpiny. Lepiej unikać tej firmy.

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Marco-Inwestycje

Proponujemy domy w stanie deweloperskim oraz mieszkania w przyjemnych, spokojnych a, co najważniejsze bezpiecznych lokalizacjach. Poczuj się bezpiecznie we własnym domu Pomoc w pozyskiwaniu kredytów bankowych Projektujemy domy jednorodzinne i ...
rozwiń
58 300-10-24
504-225-560

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja