wróć do listy

Bursztynowy Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2022 r. w budowie
metraż
35.1 do 90 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie o inwestycję

Opis inwestycji

Osiedle Bursztynowy Park powstaje w Rumi przy ul. Dolnej - blisko granicy Rumi i Redy. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z infrastruktury obu tych miast. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się aquapark, sklepy, galerie handlowe, butiki, szkoły, baseny oraz restauracje. Lokale usługowe powstaną także w pasażu handlowym, który wybudowany zostanie razem z osiedlem.

Dojazd do osiedla zapewniają dwie drogi - od strony ul. Kosynierów oraz od ul. Dolnej umożliwiającej wjazd na osiedle z głównej drogi krajowej. Obok inwestycji znajduje się także przystanek autobusowy, co jest ułatwieniem dla osób poruszających się komunikacją miejską.

W ramach osiedla powstanie siedem czterokondygnacyjnych budynków. Przestrzeń osiedla wypełniona zostanie zielenią i małą architekturą nawiązującą do bursztynu, który znalazł się nie tylko w nazwie osiedla, ale także w detalach architektonicznych na elewacjach oraz we wnętrzach części wspólnych budynków.

Budynki będą miały windy, komórki lokatorskie oraz garaże podziemne ze 191 miejscami postojowymi. Na osiedlu powstanie plac zabaw, staną urządzenia do ćwiczeń oraz utworzone zostaną miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

W pierwszym etapie powstaną trzy budynki.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Tora-Sigma
Tora-Sigma
Polityka prywatności
Bursztynowy Park

Oferta, którą oglądasz

Bursztynowy Park

Zapytaj o ofertę

Opinie (4)

 • Bursztynowy park

  Ciekawe jakie będzie rozmieszczenie budynków

  • 0 0

 • ciekawe jak sobie poradzą z podmokłym terenem (1)

  Ciekawe jak sobie poradzą z podmokłym terenem, szczególnie, że jest to pierwsza inwestycja na tym terenie z halą garażową pod ziemią. Pozostałe inwestycje na tym terenie a jest ich co najmniej 10 jak nie 15 mają garaże na linii gruntu.

  • 1 0

  • Teraz jest taka technologia ze sobie poradzą, zwłaszcza ze firma ma doswiadczenie w takich budowach

   • 0 1

 • Widoki

  Póki co dalej nie wiadomo co będzie się znajdować zarówno od strony południowej i północnej i na co będzie widok z okien. Jeśli kolejne budynki jak w okolicy, to trzeba uważać!

  • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Tora-Sigma

Zapytaj o ofertę