• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Camellia

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2021 r. zakończona
metraż
53.1 do 109.9 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w nowoczesnej części Rumi - blisko dużego centrum handlowego i węzła usługowego. W okolicy znajduje się wszelka infrastruktura potrzebna rodzinie do wygodnego życia - szkoły (także liceum), przedszkola, place zabaw, park.

Z Rumi szybko dojechać można także do aquaparku w Redzie czy na plażę. W najbliższej okolicy nie brakuje także terenów, które wykorzystać mogą osoby, które preferują aktywny tryb życia.

W ramach inwestycji, w etapach, powstaje 60 lokali jedno- i dwupoziomowych w kameralnej zabudowie szeregowej - na parterach budynków znajdują się mieszkania trzypokojowe z własnymi ogrodami, a powyżej dwupoziomowe mieszkania z balkonami i wyższą kondygnacją pod skosami. Możliwy jest tu także zakup całego domu jednorodzinnego. Do największych nieruchomości na osiedlu przynależą także garaże.

Osiedle będzie ogrodzone, parkowanie samochodów będzie możliwe na terenie osiedla.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma TAMBUD powstała w 1998 roku. Budujemy mieszkania, lokale usługowe, domy jednorodzinne i szeregowe. Obecnie inwestycje realizowane są na terenie miasta Rumi, wśród domów jednorodzinnych blisko centrum.
rozwiń
58 679-59-21

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi