• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Centaura

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od 2016 r. do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
36 do 74.6 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstałą w centralnej części dzielnicy Osowa. Oznacza to bardzo dobry dostęp do dzielnicowej infrastruktury, a także komunikacji miejskiej (w tym PKM). Dodatkowo wkomponowanie budynków w istniejącą, niską, willową zabudowę tej części dzielnicy oznacza komfort codziennego zamieszkania w ciszy.

W pierwszym, zakończonym w II kwartale 2017 roku, etapie inwestycji powstał czterokondygnacyjny budynek z 25 mieszkaniami o powierzchniach od 36 do 61 m kw. Lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki o powierzchni do 150 m kw., zaś na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy. W jego części podziemnej powstały miejsca postojowe oraz boksy np. na akcesoria samochodowe.

Kontynuacją projektu jest zakończony w II kwartale 2019 roku drugi etap inwestycji. Tym razem jest to budynek trzykondygnacyjny, w którym powstało 21 mieszkań o powierzchniach od 33 do 54 m kw. Przydomowe zielone ogrody mają do 145 m kw. Z kolei do mieszkań na poddaszu przypisany jest taras. W podziemiu powstała hala garażowa z miejscami postojowymi.

W sierpniu 2020 roku rozpoczęła się realizacja trzeciego budynku. Postanie w nim 25 mieszkań w układzie od dwóch do czterech pokoi. Do lokali przylegały będą ogródki lub balkony. Budynek będzie miał trzy kondygnacje, w jego podziemiu powstaną komórki lokatorskie.

Elewacja budynków wzbogacona jest o elementy drewniane, a jej kolorystyka utrzymywana jest w bieli i graficie. Dodatkową ozdoba są elementy ze szkła i metalu.

Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony oraz odpowiednio zagospodarowany: przed budynkami zaplanowano zewnętrzne miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców). Pojawi się też zieleń i liczne nasadzenia. Dodatkowo, na poziomie parteru zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3M Mariusza Macieja Magda.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie (2)

 • Witam

  JAki jest stan inwestycJim. Czy ktoś już kupił mieszkanie?

  • 0 0

 • Re: Centaura

  Mieszkania sprzedawane drogo (w tamtym czasie w stosunku do konkurencji lokalnej), ale wygląda to naprawdę ładnie. Kameralny, estetyczny budynek, ładna zieleń wokół, lokalizacja w centrum dzielnicy. Super

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 15 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania.
rozwiń
58 301-84-27

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi