wróć do listy

Centaura

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2015 r. do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
36 do 74.6 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstałą w centralnej części dzielnicy Osowa. Oznacza to bardzo dobry dostęp do dzielnicowej infrastruktury, a także komunikacji miejskiej (w tym PKM). Dodatkowo wkomponowanie budynków w istniejącą, niską, willową zabudowę tej części dzielnicy oznacza komfort codziennego zamieszkania w ciszy.

W pierwszym, zakończonym w II kwartale 2017 roku, etapie inwestycji powstał czterokondygnacyjny budynek z 25 mieszkaniami o powierzchniach od 36 do 61 m kw. Lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki o powierzchni do 150 m kw., zaś na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy. W jego części podziemnej powstały miejsca postojowe oraz boksy np. na akcesoria samochodowe.

Kontynuacją projektu jest zakończony w II kwartale 2019 roku drugi etap inwestycji. Tym razem jest to budynek trzykondygnacyjny, w którym powstało 21 mieszkań o powierzchniach od 33 do 54 m kw. Przydomowe zielone ogrody mają do 145 m kw. Z kolei do mieszkań na poddaszu przypisany jest taras. W podziemiu powstała hala garażowa z miejscami postojowymi.

W sierpniu 2020 roku rozpoczęła się realizacja trzeciego budynku. Postanie w nim 25 mieszkań w układzie od dwóch do czterech pokoi. Do lokali przylegały będą ogródki lub balkony. Budynek będzie miał trzy kondygnacje, w jego podziemiu powstaną komórki lokatorskie.

Elewacja budynków wzbogacona jest o elementy drewniane, a jej kolorystyka utrzymywana jest w bieli i graficie. Dodatkową ozdoba są elementy ze szkła i metalu.

Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony oraz odpowiednio zagospodarowany: przed budynkami zaplanowano zewnętrzne miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców). Pojawi się też zieleń i liczne nasadzenia. Dodatkowo, na poziomie parteru zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3M Mariusza Macieja Magda.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Zagaje

Zagaje

5 ogłoszeń

Pomorskie Domy

Gdańsk Ujeścisko, ul. Warszawska

32 do 66 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Viva

Viva

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony

35 do 62 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Jupiter

Jupiter

3 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20

39 do 69 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Trevo

Trevo

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Homera

33 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
 Ego

Ego

2 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Łostowice, ul. Wielkopolska 2

143.1 do 150.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Navio

Navio

Pomorskie Domy

Gdańsk Brzeźno, al. Hallera 232

33 do 66 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Artykuły

Opinie (2)

  • Witam

    JAki jest stan inwestycJim. Czy ktoś już kupił mieszkanie?

    • 0 0

  • Re: Centaura

    Mieszkania sprzedawane drogo (w tamtym czasie w stosunku do konkurencji lokalnej), ale wygląda to naprawdę ładnie. Kameralny, estetyczny budynek, ładna zieleń wokół, lokalizacja w centrum dzielnicy. Super

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 11 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania.
rozwiń
58 301-84-27