Inwestycje w Trójmieście

Pomorskie Domy

Centaura

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Osowa
miejsce:
ul. Centaura 4
deweloper:
Pomorskie Domy
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
36 do 61 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od 2016 r. do II kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstałą w centralnej części dzielnicy Osowa. Oznacza to bardzo dobry dostęp do dzielnicowej infrastruktury, a także komunikacji miejskiej (w tym PKM). Dodatkowo wkomponowanie budynków w istniejącą, niską, willową zabudowę tej części dzielnicy oznacza komfort codziennego zamieszkania w ciszy.

W pierwszym, zakończonym w II kwartale 2017 roku, etapie inwestycji powstał czterokondygnacyjny budynek z 25 mieszkaniami o powierzchniach od 36 do 61 m kw. Lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki o powierzchni do 150 m kw., zaś na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy. W jego części podziemnej powstały miejsca postojowe oraz boksy np. na akcesoria samochodowe.

Kontynuacją projektu jest jego drugi etap. Tym razem jest to budynek trzykondygnacyjny, w którym powstało 21 mieszkań o powierzchniach od 33 do 54 m kw. Przydomowe zielone ogrody mają do 145 m kw. Z kolei do mieszkań na poddaszu przypisany jest taras. W podziemiu powstałą hala garażowa z miejscami postojowymi.

Elewacja budynków wzbogacona jest o elementy drewniane, a jej kolorystyka utrzymywana jest w bieli i graficie. Dodatkową ozdoba są elementy ze szkła i metalu.

Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony oraz odpowiednio zagospodarowany: przed budynkami zaplanowano zewnętrzne miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców). Pojawi się też zieleń i liczne nasadzenia. Dodatkowo, na poziomie parteru zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3M Mariusza Macieja Magda.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij