Inwestycje w Trójmieście

Prof-Development

Chłopska 70

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Jelitkowo
dzielnica:
Jelitkowo
miejsce:
ul. Chłopska 70
deweloper:
Prof-Development
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
100 do 240 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja zlokalizowana jest na skrzyżowaniu ulic Chłopskiej i Pomorskiej - zapewnia to sąsiedztwo kameralnej zabudowy mieszkaniowej, a jednocześnie położenie wśród rozbudowanych infrastrukturalnie dzielnic Gdańska. Oznacza to łatwy dostęp do handlu, usług, edukacji. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się także plaża w Jelitkowie.

Wyjątkowa inwestycja składa się zaledwie z ośmiu apartamentów położonych w dwóch budynkach trzykondygnacyjnych. W jednym z nich powstały zaledwie dwa apartamenty o powierzchni 240 m kw. rozlokowane na trzech kondygnacjach, w drugim sześć apartamentów o powierzchni od 100 do 150 m kw.

Inwestycja została zaplanowana z myślą o rodzinach z dziećmi, teren działki został więc zagospodarowany pod kątem najmłodszych - zarówno w kontekście bezpieczeństwa (całkowicie ogrodzony, strzeżony) jak i atrakcji (domki na drzewie, tyrolka, huśtawki). Teren działki został obsadzony zielenią, w tym drzewami owocowymi.

Pod budynkami znalazły się hale garażowe (do każdego z mieszkań można wykupić dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską). W budynku z sześcioma apartamentami znalazła się winda.

Projekt budynków przygotowali Piotr Nogowski, Małgorzata Nogowska.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.