Inwestycje w Trójmieście

TPS Reapolis

Chylońska Sto10

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Chylonia
miejsce:
ul. Chylońska 110 Mapka
deweloper:
TPS Reapolis
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30.6 do 77.7 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w dzielnicy, która ma doskonałą infrastrukturę. Dookoła osiedla znajdują się gabinety lekarskie, niedaleko jest przychodnia zdrowia. W zasięgu wzroku znajdują się markety spożywcze, sklepy, punkty usługowe, oddziały banków i świetnie zaopatrzone targowisko miejskie. Nie brakuje tu także jednostek oświatowych dla dzieci w każdym wieku, są żłobki, przedszkola, dwie szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące oraz zespoły szkół policealnych.

Bardzo dobrze rozwinięta jest tu także komunikacja: do przystanku SKM idzie się zaledwie kilka minut, obok niego znajduje się pętla autobusowa, z której dotrzeć można do wielu dzielnic Gdyni.

Budynek będzie miał zróżnicowaną wysokość, sięgającą w najwyższej części ośmiu kondygnacji; pod nim powstanie podziemna hala garażowa, w której znajdą się także indywidualne schowki. Wszystkie kondygnacje połączone będą windą. Na parterze powstaną lokale usługowe.

Dla rodzin z małymi dziećmi przewidziana została wózkarnia, a przed domem miejsce na gry podwórkowe oraz tor do nauki jazdy na rowerze, rolkach czy hulajnodze. Z kolei dla rowerzystów przewidziana została rowerownia z miejscem do naprawy jednośladów. Dla wygody mieszkańców deweloper wyposaży budynek w wózki do przewożenia zakupów z samochodu do domu.

Projekt powstał w pracowni Roark Studio.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (26)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.