Inwestycje w Trójmieście

Nord House

Cichy Zakątek

Pruszcz Gdański

miejscowość:
Pruszcz Gdański
miejsce:
ul. Cicha Mapka
deweloper:
Nord House
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
metraż:
49.5 do 100 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2015 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Cichy Zakątek - etapami - powstaje blisko centrum Pruszcza Gdańskiego, a więc także placówek handlowych i przystanków autobusowych, które zapewniają komunikację z centrum Gdańska. Z ulicy Cichej niedaleko jest także do obwodnicy trójmiejskiej, co zapewnia dobrą komunikację z dalej położonymi dzielnicami Trójmiasta oraz łatwy wyjazd na autostradę.

W ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji powstały dwa dwukondygnacyjne budynki, w każdym z nich po 8 mieszkań. Lokale na wyższej kondygnacji mają skosy.

W ramach trzeciego etapu Cichego Zakątka, którego realizacja zakończona ma być w II kwartale 2015 roku powstają cztery domy w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma około 100 m kw. oraz garaż.

Powstaje już także czwarty etap inwestycji, w ramach którego zbudowany zostanie budynek wielorodzinny w 24 mieszkaniami. Architektonicznie będzie się on nieco różnił od budynków z etapów I i II. Powstaną tu mieszkania o powierzchniach od 42 do 67 m kw.

Cichy Zakątek w całości będzie ogrodzony i monitorowany. Budynki nie mają podziemnych hal garażowych. Parkowanie możliwe jest na miejscach postojowych wokół budynków.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij