Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Cis

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Cisowa
miejsce:
ul. Chylońska Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29 do 101 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2019 r. do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Pobliskie tereny zielone i znajdujący się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego rezerwat dają ciekawe możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu niedaleko własnego domu. Lokalizację wyróżnia także rozwinięta infrastruktura miejska oraz dobre skomunikowanie z innymi częściami Trójmiasta. Przystanek SKM znajduje się w zasadzie w sąsiedztwie inwestycji.

Bliskość sklepów, placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola) i licznych punktów handlowo–usługowych czy medycznych zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom.

W sześciokondygnacyjnym budynku powstaje 148 mieszkań, tyle samo komórek lokatorskich oraz 149 miejsc postojowych w garażu podziemnym. 33 naziemne miejsca postojowe znajdują się także na terenie osiedla. Nie zabraknie tu także stojaków rowerowych.

Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli także windy, hale garażowe, komórki lokatorskie, przestrzeń rekreacyjną oraz całodobowy monitoring. Budynek dostosowany będzie do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Czysta biel prostych brył uzupełniona zostanie o charakterystyczne, graficzne kształty balkonów i tarasów oraz loggie ze szklanymi balustradami.

W części wspólnej osiedla znajdzie się teren rekreacyjny: patio z prywatną przestrzenią dla mieszkańców oraz ławki w otoczeniu drzew.

Projekt powstał pod kierownictwem Łukasza Rayssa z Rayss Szymański Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (8) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.