wróć do listy

Cube Office Park

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
do I kw. 2014 r. zakończona
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Kompleks biurowy powstawał jako Euro Office Park. W 2014 roku nazwa ta została zmieniona na BPH Office Park, a w 2017 na Cube Office Park.

W przeciwieństwie do panującego w Trójmieście trendu budowania biurowców wzdłuż głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta ten park biurowy powstał w południowej części Gdańska, przy jednej z najważniejszych dróg zbiorczych miasta - Armii Krajowej. Taka lokalizacja zapewnia dojazd do centrum Gdańska, a jednocześnie umożliwia szybki wyjazd na trójmiejską obwodnicę i dalej na autostradę. Ułatwieniem dla pracowników i mieszkańców okolicznych domów jest bezpośredni wyjazd z kompleksu na al. Armii Krajowej.

Kompleks powstał jako zespół trzech pięciopiętrowych budynków biurowych, w których znalazło się około 20 tys. m kw. powierzchni biurowej. Inwestycję charakteryzują nowoczesne, zbudowane na planie open space, wnętrza. W budynkach zastosowane zostały wydajne, ekologiczne technologie grzewcze, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz otwierane okna zapewniające komfort pracy w każdych warunkach atmosferycznych.

Pracownicy mogą korzystać z rowerowni z prysznicami, pokoju relaksu, pokoju dla matek karmiących oraz wielu nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych.

Wokół budynków znajduje się 600 miejsc parkingowych, w tym 300 w garażu podziemnych.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

zobacz wszystkie (5)

Opinie (1) 2 zablokowane

  • Przypisane do kompleksu miejsca parkingowe olał Alior bo woli jak jego pracownicy dziadują i zostawiają auto w rowach i krzakach

    Ot Polska Wyższa Kultura Bank Litośći

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście