Inwestycje w Trójmieście

EURO STYL

Cube Office Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Jasień
miejsce:
ul. Jana Pałubickiego Mapka
deweloper:
EURO STYL
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kompleks biurowy powstawał jako Euro Office Park. W 2014 roku nazwa ta została zmieniona na BPH Office Park, a w 2017 na Cube Office Park.

W przeciwieństwie do panującego w Trójmieście trendu budowania biurowców wzdłuż głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta ten park biurowy powstał w południowej części Gdańska, przy jednej z najważniejszych dróg zbiorczych miasta - Armii Krajowej. Taka lokalizacja zapewnia dojazd do centrum Gdańska, a jednocześnie umożliwia szybki wyjazd na trójmiejską obwodnicę i dalej na autostradę. Ułatwieniem dla pracowników i mieszkańców okolicznych domów jest bezpośredni wyjazd z kompleksu na al. Armii Krajowej.

Kompleks powstał jako zespół trzech pięciopiętrowych budynków biurowych, w których znalazło się około 20 tys. m kw. powierzchni biurowej. Inwestycję charakteryzują nowoczesne, zbudowane na planie open space, wnętrza. W budynkach zastosowane zostały wydajne, ekologiczne technologie grzewcze, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz otwierane okna zapewniające komfort pracy w każdych warunkach atmosferycznych.

Pracownicy mogą korzystać z rowerowni z prysznicami, pokoju relaksu, pokoju dla matek karmiących oraz wielu nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych.

Wokół budynków znajduje się 600 miejsc parkingowych, w tym 300 w garażu podziemnych.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.