Inwestycje w Trójmieście

Czaple House Sp. z o.o.

Czaple House

Czaple

miejscowość:
Czaple
miejsce:
ul. Słoneczna Mapka
deweloper:
Czaple House Sp. z o.o.
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza
metraż:
143 do 143 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od III kw. 2018 r. do I kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kameralne domy powstały w lokalizacji, która staje się przedmieściem Trójmiasta. Dzięki niewielkiej odległości od obwodnicy Trójmiasta, Trasy Słowackiego i Trasy WZ szybko dojechać można stąd do centralnych dzielnic Gdańska i wszystkich części aglomeracji. Dodatkowo w odległości około 1 km od inwestycji znajduje się przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która umożliwia komfortowy dojazd do Gdańska i Gdyni oraz na Kaszuby.

W okolicy panuje spokój, który umożliwia wypoczynek po pracy. Otaczająca inwestycję naturalna zieleń daje możliwość kontaktu z naturą.

Domy budowane są w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma garaż, obszerną część dzienną na parterze (wraz z gabinetem i WC) oraz trzy przestronne sypialnie i dwie łazienki na piętrze. Dodatkowe miejsce postojowe znajduje się przed domem, a wokół niego obszerny ogród o powierzchni ponad 400 m kw.

Budynki są przygotowane do ogrzewania w dwóch niezależnych wariantach – tradycyjnym kominkiem z płaszczem wodnym lub gazowym piecem kondensacyjnym. Ponadto w każdym z budynków została zamontowana wentylacja mechaniczna z rekuperacją.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij