• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Czaple House

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od III kw. 2018 r. do I kw. 2019 r. zakończona
metraż
143 do 143 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Kameralne domy powstały w lokalizacji, która staje się przedmieściem Trójmiasta. Dzięki niewielkiej odległości od obwodnicy Trójmiasta, Trasy Słowackiego i Trasy WZ szybko dojechać można stąd do centralnych dzielnic Gdańska i wszystkich części aglomeracji. Dodatkowo w odległości około 1 km od inwestycji znajduje się przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która umożliwia komfortowy dojazd do Gdańska i Gdyni oraz na Kaszuby.

W okolicy panuje spokój, który umożliwia wypoczynek po pracy. Otaczająca inwestycję naturalna zieleń daje możliwość kontaktu z naturą.

Domy budowane są w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma garaż, obszerną część dzienną na parterze (wraz z gabinetem i WC) oraz trzy przestronne sypialnie i dwie łazienki na piętrze. Dodatkowe miejsce postojowe znajduje się przed domem, a wokół niego obszerny ogród o powierzchni ponad 400 m kw.

Budynki są przygotowane do ogrzewania w dwóch niezależnych wariantach – tradycyjnym kominkiem z płaszczem wodnym lub gazowym piecem kondensacyjnym. Ponadto w każdym z budynków została zamontowana wentylacja mechaniczna z rekuperacją.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Czaple House Sp. z o.o.

Czaple House oferuje nowoczesne, komfortowe domy jednorodzinne. Ostatnia zakończona inwestycja mieści się w Czaplach koło Gdańska, a w przygotowaniu jest inwestycja w Gdańsku przy ulicy Borkowskiej.
​​​
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi