• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Mak Dom Holding S.A.
wróć do listy

Czereśniowa Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
planowana
metraż
34.4 do 59.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
Mak Dom Holding S.A.

Opis inwestycji

Osiedle powstanie w dobrze skomunikowanej części Gdańska. W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki - autobusowy i tramwajowy. Z kolei łatwy wyjazd w kierunku al. Armii Krajowej umożliwia zarówno szybki dojazd do centrum Gdańska, jak i wyjazd na Obwodnicę Trójmiasta, a więc poruszanie się po całym Trójmieście.

Do dyspozycji mieszkańców będzie rozbudowana infrastruktura dzielnicy Jasień: przedszkola, szkoły - w tym nowa szkoła przy ul. Lawendowe Wzgórze, sklepy, punkty usługowe.

W okolicy znajdują się także tereny rekreacyjne, które sprzyjają spacerom z dziećmi czy aktywnościom na świeżym powietrzu, np. pobliski akwen przy ul. Cedrowej. W sąsiedztwie osiedla, tuż za arterią Armii Krajowej, Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańsk planuje także realizację kompleksu sportowo-rekreacyjnego m.in. z całorocznym lodowiskiem, basenem, halą do curlingu.

Osiedle Czereśniowa Park składało się będzie z sześciomieszkaniowych budynków. Przestrzenie pomiędzy nimi wypełnione zostaną specjalnie projektowaną zielenią z wkomponowanymi ogrodami deszczowymi w formie oczek wodnych. Powstanie tu także zielona ogólnodostępna strefa rekreacji i plac zabaw dla dzieci.

W każdym budynku znajdą się po dwa mieszkania na kondygnacji. Poddasza nieużytkowe będą służyły mieszkańcom drugiego piętra jako dodatkowa przestrzeń do wyłącznego użytku podobnie jak wygrodzone ogródki właścicielom mieszkań na parterze.

W budynkach do dyspozycji będą windy, miejsca postojowe dla jednośladów i miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Dodatkowe miejsca naziemne powstaną także na terenie osiedla.

Projekt osiedla powstał w pracowni K&M Design z Gdańska.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Mak Dom Holding S.A.

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi