• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Czy odpowiednie mieszkanie w przypadku pracy zdalnej może mieć wpływ na zachowanie work-life balance?

12 kwietnia 2024 

Odpowiedź brzmi - tak! Praca zdalna, choć kusząca elastycznością i wygodą, również ma swoje minusy. Zatarcie się granicy przestrzeni domowej i służbowej sprzyja przemęczeniu i utrudnia koncentrację. Jak zatem efektywnie osiągnąć work-life balance, gdy naszym głównym systemem pracy jest home office? Gdański Deweloper Budros znalazł na to rozwiązanie.A gdyby tak zamieszkać w inwestycji ze Studiem Coworking?Deweloper Budros wychodzi naprzeciw potrzebom osób pracujących zdalnie, oferując nowoczesną inwestycję Duet Jaśkowa Dolina w Gdańsku, w której do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane Studio Coworking.Dla osób ceniących wygodę i elastyczność pracy zdalnej strefa coworking stanowi idealne rozwiązanie - pozwalając na wyraźne oddzielenie strefy prywatnej od zawodowej przy jednoczesnym kontynuowaniu systemu pracy zdalnej. Wystarczy wskoczyć w ulubione kapcie - np. Kuboty - by w mgnieniu oka przenieść się z własnej sypialni do Studia Coworking. To rozwiązanie otwiera nowe możliwości, dając mieszkańcom swobodę pracy w ulubionym tempie i z zachowaniem work-life balance.Właśnie w taki sposób deweloper reklamował swoją inwestycję podczas akcji ambientowej w Światowym Dniu Drzemki w Pracy.

Mieszkaj, pracuj i odpoczywaj w Duecie Jaśkowa DolinaDwa nowoczesne budynki wchodzące w skład Duetu Jaśkowa Dolina oferują szeroki wybór mieszkań dwu-, cztero- i pięciopokojowych o powierzchni od 44 do 90 m kw. Do dyspozycji lokatorów, oprócz Studia Coworking, oddane zostaną również: podziemny parking, plac zabaw i komórki lokatorskie.Sąsiedztwo lasu i atrakcyjne położenie inwestycji zapewniają ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość wszystkich niezbędnych udogodnień. Ulica Jaśkowa Dolina jest bardzo dobrze skomunikowana - w niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, a jedynie 2,5 km dzieli przyszłych mieszkańców od dworca kolejowego w Gdańsku Wrzeszczu.

Znajdujące się w pobliżu tereny zielone, w tym park Jaśkowej Doliny i las to doskonałe miejsce, by zaczerpnąć świeżego powietrza oraz odetchnąć po wymagającym dniu pracy. Nie bez znaczenia jest też bliskość centrów handlowych oraz dyskontów, a także szkół i przychodni.Standard deweloperski i wykończenie mieszkań pod kluczStandard deweloperski mieszkań w inwestycji Duet Jaśkowa Dolina jest przemyślany oraz skupiający się na komforcie mieszkańców i obejmuje:

 • drzwi zewnętrzne, instalację elektryczną, sanitarną, osprzęt elektryczny, grzejniki i parapety wewnętrzne,
 • posadzkę betonową z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych warstw izolacyjnych,
 • wyszpachlowane i pomalowane na biało ściany oraz sufity,
 • wykończenie balkonu w technologii tarasu wentylowanego,
 • ciepły montaż okien (zapewnia wysoką izolację termiczną, co jest kluczowe dla efektywności energetycznej),
 • zewnętrzne ocieplenie mieszkań wynoszące między 18 a 25 cm grubości (ponadstandardowa wartość, która zapewnia doskonałą izolację termiczną).

Mieszkania w przedstawionym standardzie deweloperskim można wykończyć w jednym z czterech pakietów wykończenia pod klucz. Rozwiązanie to pozwoli inwestorom zaoszczędzić czas i odpowiednio zaplanować budżet.

 • Styl Elegancki.
 • Styl Industrialny.
 • Styl Klasyczny.
 • Styl Skandynawski.


Dzięki tej opcji przyszli mieszkańcy inwestycji Duet Jaśkowa Dolina będą mogli oddać kwestie wykończeniowe fachowcom i zapomnieć o złożonym procesie projektowania swojego przyszłego mieszkania. Ceny tej usługi zaczynają się już od 1150 zł/m kw.

Deweloper Budros dba o komfort swoich mieszkańców na każdym etapie - od wyboru mieszkania po jego wyposażenie. Z racji tego przygotował dla przyszłych mieszkańców inwestycji Duet Jaśkowa Dolina specjalne pakiety rabatowe u swoich partnerów.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz opcji wykończenia pod klucz znajduje się na stronie internetowej dewelopera Budros.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień otwarty osiedla Novum Rumia

dni otwarte

Turniej Piłkarski Gedania Wrosystem Cup 2024

turniej
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane