• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Czyżewskiego 34

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do II kw. 2022 r. zakończona
metraż
35 do 68 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
BMC

Opis inwestycji

Nowe budynki powstały w bezpośrednim sąsiedztwie terenów AWF i historycznej części Gdańska - Oliwy. Zaletą lokalizacji jest bliskość biznesowego centrum Trójmiasta, z licznymi biurowcami i zapleczem komercyjnym oraz uczelni.

Niedaleko jest stąd także na spacer do lasu, wokół są także sklepy i punkty usługowe, a niewielka odległość od przystanku SKM Żabianka oznacza łatwą komunikację ze wszystkimi częściami Trójmiasta.

W ramach inwestycji powstały cztery sześciokondygnacyjne budynki mieszkalne, a w nich 204 mieszkania z przeznaczeniem na najem instytucjonalny, średnio- i długoterminowy. Do każdego z lokali przydzielona jest komórka lokatorska. Wewnątrz osiedla znajduje się też łącznie 246 miejsc parkingowych zlokalizowanych przed blokami oraz w garażu podziemnym

W listopadzie 2020 roku inwestycja została przez dewelopera w całości sprzedana czeskiemu funduszowi Zeitgeist Asset Management, który na polskim rynku działa od 2016 r.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie

Deweloper

Piękne mieszkanie to jedno z tych największych marzeń w życiu... Nasze motto to słowa „budujemy marzenia”, gdyż tworząc nasze inwestycje kierujemy się najwyższymi standardami jakości i piękna. Tworzymy miejsca wyjątkowe, takie, w których sami ...
rozwiń
58 500-82-11

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte