• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dembińskiego

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2023 r. zakończona
metraż
36.3 do 83.5 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Budynek powstał w Gdyni, w pobliżu ul. Morskiej i Estakady Kwiatkowskiego, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany z obwodnicą Trójmiasta oraz centrum Gdyni. W czasie krótkiego spaceru dojść można do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co miłośnikom aktywnego trybu życia i właścicielom czworonogów zapewnia dostęp do naturalnych terenów rekreacji.

Inwestycja powstała na granicy dzielnic Leszczynki i Grabówek, co oznacza także otocznie dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Są tu szkoły, punkty usługowe, sklepy i centra handlowe. Blisko jest stąd także do Uniwersytetu Morskiego, co czyni to miejsce atrakcyjnym dla studentów tej uczelni.

Czterokondygnacyjny budynek wyposażony jest w windę. Znajduje się w nim garaż podziemny, komórki lokatorskie i ogródki przydomowe. Dla gości powstały dodatkowe miejsca postojowe.

Na zewnątrz powstała strefa rekreacji z zielenią.

Mieszkania z dużymi przeszkleniami są dobrze doświetlone, a bezpieczeństwo i komfort zamieszkania podnoszą antywłamaniowe drzwi i trzyszybowe okna.

Projekt inwestycji powstał w sopockiej pracowni APB.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Smolna 4

Smolna 4

3 ogłoszenia

Elfeko Invest

Sopot Górny Sopot, ul. Smolna 4 Mapa

40.2 do 97.2 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Opinie

Deweloper

TWOJE WYMARZONE MIEJSCE Z NASZYMI PROJEKTAMI Początki marki Elfeko sięgają 1987 roku. Spółka rozpoczęła działalność w sektorze energetyki dystrybucyjnej, specjalizując się w budowie stacji energetycznych oraz linii średniego i wysokiego napięcia. ...
rozwiń
58 772-30-30
696-072-643

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja