• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Słoneczna Zatoka

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od I kw. 2024 r. planowana
metraż
140 do 140 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstanie na pograniczu nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej oraz dużego terenu ogrodów działkowych, a jednocześnie blisko plaży i bulwaru nadmorskiego na Oksywiu. Życie w tej okolicy będzie zatem spokojne i pozwoli na wypoczynek z dala od hałasów centrum miasta.

Nieopodal osiedla znajdują się przystanki autobusowe skąd szybko dojechać można do śródmieścia Gdyni. Lokalizacja pozwala także na szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz wyjazd z aglomeracji najważniejszymi trasami, w tym w kierunku Słupska czy obwodnicy.

W ramach inwestycji zaprojektowane zostało osiem domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich będzie miał obszerny salon z aneksem kuchennym, cztery pokoje, dwie łazienki i garderobę.

Dodatkowe ok. 25 m kw. na poddaszu to miejsce, gdzie można mieszkańcy realizować mogą swoje pasje lub stworzyć dodatkowe miejsce na przechowywanie.

Domy powstaną na działkach o powierzchni do 450 m kw., przylegać będą do nich prywatne ogrody. Przewidziane zostały także przydomowe tarasy o pow. około 20 m kw.

Domy będą miały garaże, budynki będą sąsiadowały właśnie garażami, dzięki czemu mieszkańcy cieszyć się będą większa prywatnością. Dodatkowe miejsce dla auta znajdzie się na podjeździe.

Część powierzchni osiedla - działkę o powierzchni 250 m kw. - deweloper przeznaczył na teren dla mieszkańców, gdzie powstać może plac zabaw lub miejsce sąsiedzkiej integracji i rekreacji.

Projekt inwestycji powstał w pracowni dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: SZBD Lotnik
Lotnik
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

604-277-206
604-953-010

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja