• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dickmanna 51

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od III kw. 2023 r. do IV kw. 2024 r. planowana
metraż
130 do 130 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstanie na pograniczu nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej oraz dużego terenu ogrodów działkowych, a jednocześnie blisko plaży i bulwaru nadmorskiego na Oksywiu. Życie w tej okolicy będzie zatem spokojne i pozwoli na wypoczynek z dala od hałasów centrum miasta.

Nieopodal osiedla znajdują się przystanki autobusowe skąd szybko dojechać można do śródmieścia Gdyni. Lokalizacja pozwala także na szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz wyjazd z aglomeracji najważniejszymi trasami, w tym w kierunku Słupska czy obwodnicy.

W ramach inwestycji zaprojektowane zostało sześć domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich będzie miał obszerny salon z aneksem kuchennym (w sumie 44 m kw.), cztery pokoje, dwie łazienki i garderobę o powierzchni ok. 8 m kw.

Dodatkowe ok. 25 m kw. na poddaszu to miejsce, gdzie można mieszkańcy realizować mogą swoje pasje lub stworzyć dodatkowe miejsce na przechowywanie.

Domy powstaną na działkach o powierzchni około 310 m kw., przylegać będą do nich prywatne ogrody. Przewidziane zostały także przydomowe tarasy o pow. około 20 m kw., a dodatkowo balkony na wysokości pierwszego piętra.

Tuż obok domu znajdą się garaże.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: SZBD Lotnik
Lotnik
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte