Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Doki

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Młyniska
miejsce:
ul. Popiełuszki
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Doki to pierwsza duża inwestycja mieszkaniowo-biurowa, która powstanie na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia Gdańska. Oznacza to najlepszą możliwą dostępność do miejskich udogodnień i szeroko pojętej oferty. Także sama dzielnica rozwijała się będzie jako modna, kompletna część centrum Gdańska.

Doki, które będą częścią tego miejskiego organizmu, połączą część mieszkaniową, biurową, gastronomiczną, noclegową, rozrywkową i konferencyjno-wystawienniczą. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Bramy Stoczniowej nr 2, Europejskiego Centrum Solidarności i Drogi do Wolności podkreślać będzie prestiż i unikatowy charakter lokalizacji.

Budynki, które tu powstaną, swoją architekturą nawiązywać będą do historycznej zabudowy o industrialnym charakterze. Elewacje pokryte zostaną szlachetnymi materiałami nawiązującymi do ceglanej zabudowy stoczni.

Aby przełamać surowość zabudowy, jako jej uzupełnienie, projektowany jest dla Doków bogaty program zieleni. Uwzględnia on powstanie ogrodów wertykalnych, pokrytych zielenią dachów z miejscami do wypoczynku oraz ciekawych kompozycji zieleni w przestrzeniach wspólnych pomiędzy budynkami.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.