• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Coastline Ventures
wróć do listy

Dom Oliwski

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
29 do 118 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Coastline Ventures

Opis inwestycji

Budynek powstał w wyjątkowej lokalizacji, w samym centrum Starej Oliwy. Blisko stąd na spacer do Parku Oliwskiego, Lasów Oliwskich, a nawet ZOO. W otoczeniu znajdują się szkoły, przychodnie, apteki, kościół, targ, sklepy. Niedaleko stąd też do szpitala oraz przystanku SKM, pętli tramwajowej i autobusowej.

W Domu Oliwskim powstało dziewięć mieszkań. Mają one wysokość od 2,9 do 3,4 m. Do wykończenia zastosowano materiały wysokiej jakości, m.in. drewniane okna, kamienne parapety. Klatka schodowa została wykończona materiałami wysokiej jakości, np. granitowa posadzka.

Mieszkania wyposażone są w system wentylacji mechanicznej, a w wybranych lokalach istnieje możliwość podłączenia kominka.

Posesja jest ogrodzona kutym ogrodzeniem. Wjazd możliwy jest przez otwieraną automatycznie bramę. Mieszkańcy korzystają z wideodomofonu.

W podziemnej hali garażowej znajdują się miejsca parkingowe dla dwunastu samochodów oraz komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Coastline Ventures

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi