wróć do listy

Dom przy ulicy Skrzypowej

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Dąbrowa to dzielnica Gdyni położona w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum oraz - dzięki bliskości obwodnicy - z całą aglomeracją.

Dom otoczony jest zielenią co zapewnia prywatność oraz pozwala na komfortowy odpoczynek. Jednocześnie jest zlokalizowany blisko centrum dzielnicy, dzięki temu łatwo dotrzeć do centrum handlowego, szkół, ośrodka zdrowia czy punktów usługowych.

W budynku znajdują się dwa samodzielne mieszkania, położone na parterze oraz na piętrze. Na parterze i poziomie -1 znajduje się czteropokojowy dwupoziomowy lokal, z przynależnym garażem dwustanowiskowym i ogródkiem. Natomiast na piętrze jest mieszkanie pięciopokojowe, dwupoziomowe, dobrze doświetlone przez połaciowe okna w dachu. Do górnego lokalu należy również garaż jednostanowiskowy.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Dom na Skrzypowej (2)

  Budynek na zdjęciu wygląda ładnie, w rzeczywistościn pełno tam niedoróbek, których Deweloper nie chce usuwać. Co więcej nie chce wywiązać się z zobowiązan, które wziął na siebie przerzucając całą odpowiedzialność na nabywcę. Raczej nie polecam zakupu nieruchomości od tego Dewelopera.

  • 6 2

  • Opinia dla dewelopera Marco

   Obserwuję tego dewelopera na rynku trójmiejskim, od czasu kiedy chciałem kupić 3 pokojowe mieszkanie. Jednak jakość materiałów z których korzysta ten deweloper jest słaba np. blacha używana do dachu - ocynkowana, czemu sprzedaje klitki mieszkalne ze schodami do -aranżacji (antresole) - porażka. Mieszkania są niewiele warte w razie odsprzedaży. Ostrożnie z tym deweloperem, ja nie kupię.

   • 0 0

  • Marco - opinia

   Miałem zamiar w Marco kupić mieszkanie. Jednak po sprawdzeniu jakości budowania w terenie i po zasìągnięciu trzech opinii osób, które już mieszkają w kupionych mieszkaniach u tego dewelopera dowiedziałem się, że kupno tych mieszkań od tego przedsiębiorcy to była porażka. Dwupoziomowe mieszkanie do aranżacji (antresole) to zmarnowane pieniądze. Pozdrawiam Wojtek

   • 1 0

 • Marco inwestycje

  Deweloper ma dziwny sposób budowania domów. Parter i poziom minusowy. Dyć poziom minusów to są piwnice. Chodzi o kasę za mieszkanie lipne trzeba dobrze zapłacić. Deweloper ma również manierę wciskać klientom pìętro z antresolą do własnej aranżacji. Jakość wykończenia mieszkań, domów fatalna. Kto może niech ucieka od tego dewelopera.

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów
Targi mieszkań i domów
targi
wrz 26-27
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
paź 17-18
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście