wróć do listy

Domovo

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
w budowie
metraż
145 do 155 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje niedaleko głównych arterii komunikacyjnych Gdańska, dzięki czemu komfortowo dojechać można zarówno do Śródmieścia Gdańska jak i trójmiejskiej obwodnicy, a dalej w każde miejsce aglomeracji trójmiejskiej.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa zagospodarowane zbiorniki wodne, które mogą stać się kierunkiem rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych.

Osiedle Domovo składało się będzie z domów szeregowych z ogrodem. Będzie ono zamknięte, a na jego terenie znajdą się altany wypoczynkowe z miejscem na grilla oraz 2 tys. m kw. lasu. Miejsca te pomyślane zostały jako centrum sąsiedzkich spotkań czy miejsce relaksu i aktywnego odpoczynku mieszkańców.

W pierwszym etapie budowy na terenie strzeżonego osiedla powstanie 26 domów w segmentach 3- i 4-elementowych. Do każdego z nich przylegał będzie ogródek o powierzchni około 40 m kw.

Domy będą miały garaże, pod częścią nich dodatkowe miejsce dla auta znajdzie się także na podjeździe. Miejsca postojowe powstaną także na terenie osiedla.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper