• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Domy Mirabelka

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od IV kw. 2022 r. planowana
metraż
120 do 123 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Domy Mirabelka to zaciszna inwestycja zlokalizowana przy spokojnej i uczęszczanej tylko przez mieszkańców ulicy. Budynki powstają w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych, co daje gwarancję bezpieczeństwa i spokoju. Znaleźć go można także nad pobliskim jeziorem Tuchomskim oraz wśród rozległych trenów naturalnych otaczających inwestycję.

W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne usługi - szybko można stąd dojechać do supermarketu, szkoły, przedszkola czy siłowni. Niedaleko od inwestycji znajduje się także przystanek autobusowy, skąd komunikacją miejską dojechać można do centrum Gdyni.

Mirabelka to zabudowa bliźniacza dwulokalowa. Domy powstaną na działkach o powierzchni od 327 do 393 m kw., zatem przyszli mieszkańcy korzystać będą z obszernych ogrodów. Dwa domy skrajne o powierzchni 123 m kw. będą miały garaż w bryle budynku. Garaże dwóch pozostałych domów o powierzchni 120 m kw. znajdą się poza bryłą. W obu wariantach dodatkowa przestrzeń przewidziana została na poddaszu, można wykorzystać ją jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

Ogrzewanie domu zapewniać będą pompy ciepła i ogrzewanie podłogowe. Przewidziana została także instalacja do montażu fotowoltaiki i klimatyzacji.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Rens Sp z o.o.
Rens
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi